Поиск по сайту
Eng Укр Рус
 
Приставки
Прилади
Аксесуари
Купити
Файли
Події
Про нас
Головна / Приставки (STB) / Openbox 730/750/770/790CI...
Огляд Openbox® X-730/750/770/790CI
FAQ з Openbox® X-730/750/770/790CI
Версія для друкуВерсія для друку

    До недавнього часу апарати з можливістю запису вважалися привілеєм лише обмеженого кола людей, основна причина тому - у багато разів більша ціна.

    Це був паралельний світ, в якому також йшов розвиток - простий запис натисканням кнопки з часом став можливим за заданим часом. Тепер ресивер сам може включатися та записувати обраний фільм, без участі господаря.

Наступним з найбільш значущих досягнень можна вважати режим "Time-Shift" (зсув за часом). У найпростішій реалізації можна натиснути на кнопку паузи пульта, піти заварити каву, а потім повернутися і продовжити перегляд.
    У більш витончених ресиверах режим “Time-Shift” реалізований автоматично, коли будь-який вибраний канал починає відразу записуватися на диск. Цей процес непомітний для користувача, він просто перемикає канали та дивиться телевізор. Але власник такого апарату завжди може натиснути кнопку перемотування назад і переглянути фрагмент, що цікавить, ще раз!

    На міжнародній виставці-конференції EEBC '2007 був представлений модельний ряд принципово нових апаратів класу з можливістю запису на USB пристрої. Це перші ресивери на ринку, що втілили в собі переваги класичних апаратів з можливістю запису, але не перейнявши їхні недоліки!

    У всіх попередніх апаратах накопичувач (як правило, жорсткий диск) знаходиться всередині, що обмежує можливості користувача в разі опломбування корпусу. Використання зовнішнього USB-диска в якості накопичувача дало необмежену свободу користувачам і дозволило знизити стартову ціну. Тепер можна придбати ресивер, а згодом купити диск або використовувати кілька накопичувачів для зберігання записів.

Також в якості накопичувача може виступати і Flash-пам'ять: від класичної USB-флешки до фотоапарата і MP3-плеєра. Практично у кожному будинку зараз є подібні пристрої, а їх обсягу достатньо для кількох годин запису (1 година ~ 1,5 Гб). При записі на Flash-пам'ять немає шуму від механічних частин жорсткого диска, а перенесення записаного матеріалу на комп'ютер можна здійснити за кілька секунд. Крім цього, надійність сучасних Flash-накопичувачів набагато вища за жорсткі диски, вони не бояться ударів при транспортуванні. Зараз за цілком демократичною ціною можна придбати накопичувачі 8 і навіть 16Гб, що цілком достатньо для запису 3-5 фільмів. Ну а якщо і цього мало - завжди є можливість підключити жорсткий диск будь-якого об'єму через USB-перетворювач (і те й інше доступно в багатьох фірмах, що продають комп'ютери).

Основні можливості супутникових ресіверів Openbox 700-ї серії:

 • новий та швидкий процесор з великим запасом продуктивності
 • USB 2.0 Host port для різних пристроїв (Flash пам'ять, диски)
 • запис на USB-накопичувачі за таймерами або простим натисканням кнопки
 • одночасний запис каналу та відтворення вже записаних
 • функція міток для зручності пошуку потрібних фрагментів на записі
 • автоматичний режим Time-Shift на вбудовану пам'ять (до 40 хв)
 • одночасний запис та режим Time-Shift
 • зручне відтворення музики MP3 та фотографій JPEG
 • якісні CVBS, RGB та компонентний YUV відеовиходи
 • цифровий вихід звуку та відео HDMI (тільки для моделі X-790CI, стандарт 576i)
 • сліпий пошук транспондерів та каналів із супутника
 • автоматичний пошук по кількох супутниках
 • режим "Multi Picture" (Мозаїка)
 • оновлення та перенесення налаштувань через USB накопичувачі
 • режим "Точки відновлення" для зручності установників
 • повнокольорове меню користувача (65535 кольорів)

    Завдяки застосуванню одного тюнера DVB-S та сучасній елементній базі вдалося додатково знизити ціну апарату, зберігши високі якісні показники. Далеко не всім необхідний одночасний запис кількох каналів та інші надмірності, а ось у рази менша вартість навіть із зовнішнім жорстким диском буде вагомим аргументом для покупки!

    На даний момент у 700-й серії представлені наступні моделі ресіверів:

Модель

Картоприймач

CI-інтерфейс

Time-Shift

Запис на
USB-накопичувачі

Колір ресивера

Openbox X-730

1 шт

ні

Ні

Так

сріблястий

Openbox X-750

1 шт

ні

вбудовано 1Гб пам'яті

Так

сріблястий

Openbox X-770CI

1 шт

2 шт

вбудовано 1Гб пам'яті

Так

чорний або сріблястий

Openbox X-790CI

1 шт

2 шт

вбудовано 1Гб пам'яті

Так

чорний

    При виборі ресивера, необхідно враховувати, що важливою відмінністю моделі Openbox X-730 є відсутність вбудованої пам'яті 1Гб і відтак режиму Time-Shift.

    Спочатку в моделі Openbox X-730 режим Time-Shift планувалося реалізувати при підключенні зовнішнього USB-накопичувача (Flash, жорсткий диск і т.п.). Зважаючи на те, що на ринку присутня значна кількість USB-накопичувачів, що працюють нестабільно при активному обміні даними, від режиму Time-Shift у моделі Openbox X-730 довелося відмовитися (всі функції запису залишилися).

    На передній панелі знаходяться три кнопки управління: в лівій частині Power для переведення ресивера в режим очікування, а в центрі Up/Down для перемикання каналів. Також в центрі розташовані два LED-індикатори, що відображають прийом команд пульта ДК (Remote) і режим очікування (Standby).

    Топова модель Openbox X-770CI має повністю чорний корпус, що додатково підкреслює її статус.

    Права частина передньої панелі ресіверів являє собою кришечку, за якою у Openbox X-730/750 заховані картоприймач і USB-Host порт.

    У Openbox X-770CI під цією кришечкою також знаходяться два слоти для установки CAM-модулів.

    Верхня металева кришка у всіх моделей має видавлене ім'я торгової марки OPENBOX.

    У 2009 році на ринок була презентована нова модель Openbox X-790CI, яка зайняла топову позицію в серії.

    . Крім цього, застосовується буквено-цифровий індикатор, який дозволяє відображати назву каналу, розділу меню та іншу інформацію російською мовою, а також службові символи.

    У ресивера Openbox X-790CI на передній панелі присутній також повноцінний набір курсорних кнопок, ОК і MENU. Так що подивитися телевізор вийде навіть якщо розрядилися батарейки пульта дистанційного керування.

    Всі моделі ресіверівOpenbox X-730/750/770/790CI поставляються з одним і тим же пультом дистанційного керування. Він має менші розміри, ніж у класичних апаратів із можливістю запису. Незважаючи на це, в наявності весь необхідний набір кнопок для керування режимами запису/відтворення, мультимедіа і т.п.

    Ззаду всі ресивери 700-ї серії мають однакові можливості для підключення.

    Винятком є лише модель Openbox X-790CI у якої ззаду є другий USB порт і HDMI вихід.

    Набір конекторів наступний:

 • Вхід та вихід LNB IN/OUT тюнера DVB-S
 • Аналоговий стерео вихід звуку типу RCA (Left/Right)
 • Композитний відеовихід CVBS типу RCA
 • Вихід 0/12В (у перших партіях був цифровий коаксіальний вихід звуку SPDIF)
 • Два роз'єми типу SCART
 • Вхід/Вихід модулятора RF IN/OUT Сервісний послідовний порт RS-232
 • Цифровий оптичний вихід звуку SPDIF
 • USB порт (модель X-790CI)
 • HDMI вихід звуку та відео (модель X-790CI, стандарт 576i)
 • Мережевий тумблер 220В
Багато хто при покупці автомобіля люблять заглянути під капот, також знайдуться бажаючі побачити, як побудовані сучасні ресивери 700-ї лінійки. Робити це самому небезпечно через високу напругу всередині ресивера, та й позбавляє гарантії при пошкодженні пломби.  Відкрити верхню кришку ресивери 700-ї серії можуть з гордістю, адже розробка схемотехніки виконана найкращими інженерами з Південної Кореї.

    На платах ресіверів Openbox X-750/770/790CI можна знайти додаткові мікросхеми пам'яті (два чіпи Hynix), які використовуються для функції Time-Shift. 

Для тестування була взята модель Openbox X-770CI, що має 1Гб вбудованої пам'яті і 2xCI-інтерфейсу. Під'єднавши всі необхідні кабелі до ресивера, натискаємо заповітну червону кнопку пульта дистанційного керування і чекаємо появи діалогу. А він себе не змусив довго чекати у вигляді пропозиції вибрати бажану мову спілкування та часовий пояс:

    Тепер ми знаємо трохи більше один про одного і саме час зайнятися пошуком каналів, що нас цікавлять. Для початку спробуємо прописати пакет НТВ+ із супутника Eutelsat W4 (36E). Після завдання основних параметрів заповнилися шкали рівня та якості сигналу, а також з'явилася назва провайдера вгорі меню. Те, що ресивер виводить ім'я провайдера з поточного транспондера відразу після налаштування, дозволяє додатково переконатися в правильності введених даних або позиції моторизованої антени. Для деяких інсталяторів та користувачів не буде зайвим режим збільшеного індикатора рівня та якості сигналу.

    Для редагування списку каналів доступний потужний вбудований редактор або утиліта для роботи на комп'ютері. В останньому випадку список можна зберегти на USB накопичувач для перенесення на комп'ютер, а потім у такий же спосіб завантажити назад в ресивер.

    При використанні моторизованої антени потрібно спочатку задати тип LNB, налаштування DISEqC в меню установки антени, а потім зайти в меню налаштування мотора. Доступні два типи моторизованих систем: працююча за протоколом DISEqC 1.2 та системою USALS.

    Переміщати антену за протоколом DISEqC 1.2 можна за допомогою кнопок < > пульта ДУ на схід і захід відповідно. При появі сигналу вгорі меню виводиться назва пакета поточного транспондера. Подібна дрібниця на практиці надзвичайно корисна, вона дозволить "не схибити" і налаштувати антену саме на необхідний супутник. Багатьма буде цікава можливість ресивера здійснювати пошук по кількох супутниках. На першому етапі налаштовуються параметри LNB і DISEqC кожного супутника, а потім в меню пошуку необхідно вибрати супутники, що цікавлять, і ресивер сам виконає пошук, перемикаючись послідовно з одного на інший. Перевага полягає в тому, що при налаштуванні апарата немає необхідності.чекати завершення пошуку каналів на кожному супутнику, а потім задавати інший. Необхідно лише спочатку задати всі установки і параметри пошуку, а потім можна спокійно йти пити каву.

     Отже, процес установки ресівера завершений і тепер можна перейти до перегляду цифрового супутникового телебачення, а робити це на ресиверах нової 700-ї серії по-справжньому зручно і захоплююче!

     Перше, на що звертаєш увагу - якість зображення, що видається ресівером, воно справді знаходиться на рівні дорогих апаратів з можливістю запису! Практично за будь-якого типу підключення картинка чітка і натуральна, а кольори живі. Про всяк випадок, у меню передбачено додаткове коригування яскравості, контрастності та насиченості зображення.
     Необхідно пам'ятати, що для отримання якісного зображення, телевізор (панель) потрібно підключати, використовуючи RGB або YUV компонентний відеовихід. У першому випадку підійде звичайний кабель SCART-SCART, а для компонентного підключення знадобиться кабель SCART-3RCA (з трьома "тюльпанами" на іншому кінці). Відповідність компонентного відеовиходу на SCART роз'ємі ресивера наступне: R-Y G-V B-U.

     При перемиканні каналів або після натискання кнопки INFO виводиться інфопанель – обов'язковий атрибут сучасного ресивера. Вона виконана досить легко, але інформативно. Крім номера та назви каналу виводиться інформація ТВ Гіда про поточну програму, час, дата, транспондер та назву супутника, з якого ведеться прийом.
     Слід зазначити, що у лівій частині панелі перебуває індикатор рівня сигналу з супутника, а правої Time-Line поточної програми (тимчасова шкала, яка показує, як довго йде програма).

     Повторне натискання на кнопку INFO виводить синє вікно з детальною інформацією ТВ Гіда про поточну програму та детальними технічними параметрами каналу, що приймається.

Ресивери дозволяють зберігати в пам'яті до 10 000 каналів, але в даному випадку кількість - це ще не головне. Від того, як зручно організовано роботу з цим списком, повною мірою залежить комфорт користувача.

     Користувачі апаратів 700-ї серії отримають максимально зручний і продуманий список каналів, в якому передбачені всі можливі типи сортувань.

     Внизу списку, ненав'язливо, виводиться супутник, транспондер і тип системи кодування обраного каналу. Натискання кнопки INFO викликає вікно з більш детальною технічною інформацією.

     Ресивер без проблем приймає канали, що передаються з транспондерів, що мають високу швидкість даних.

     При використанні Viaccess Pocket dTV CAM-Модуля, заснованого на процесорі Neotion NP4, з'являється можливість приймати канали MPEG4.

     ТВ Гід (EPG) - значуще досягнення у цифровому телебаченні, адже завдяки ньому з'явилася можливість переглядати програму передач на кілька днів уперед. Супутникові ресивери Openbox X-730/750/770/790CI вміють виводити цю інформацію у звичайному режимі та режимі "сітка", де доступна інформація відразу по кількох каналах.

     Натискання кнопки INFO у режимі EPGвиводить детальну інформацію ТВ Гіда про обрану програму.

     У меню ТВ Гіда дуже просто створювати таймери запису, для цього достатньо лише вибрати передачу, що цікавить, і натиснути кнопку запису пульта ДК. Тепер ця передача позначена червоною точкою і ресівер увімкнеться в заданий час для запису, а по завершенні - сам вимкнеться.
  Повторне натискання кнопки запису на вже обраній події викличе меню редагування таймера, тут можна підкоригувати тривалість запису, задати її періодичність і т.п.

     Необхідно пам'ятати що для запису програм до ресиверів 700-ї серії необхідно підключити зовнішній USB-накопичувач т.к. апарати не мають вбудованого диска. Перед початком продажів ресіверів, з ресиверами було протестовано велику кількість USB-пристроїв.

    З актуальною на момент написання огляду версією ПЗ працює більшість Flash-накопичувачів і жорстких дисків з USB-перехідниками. Поки несумісними можна вважати MP3 плеєри iPOD та деякі інші, але роботи з розширення кола підтримуваних пристроїв ведуться.

     Transcend 8Gb JF V60 – найбільший USB-Flash накопичувач, робота якого перевірялася з ресиверами на момент написання огляду. Такого обсягу накопичувача вистачить для запису 6-7 годин каналу зі звичним якістю, тобто. цілком достатньо для 3-4 фільмів.

     Максимальний обсяг жорсткого диска з яким перевірялася робота ресиверів – 1Тб (1000Гб).

Це класичний S-ATA диск Hitachi Deskstar 1TB HDS721010KLA330 форм-фактора 3,5'', встановлений в S-ATA to USB перетворювач Media-Tech. До недоліків подібної зв'язки можна віднести те, що потрібна додаткова розетка 220В для живлення зовнішнього диска. Але незаперечним плюсом є та свобода, яку дають 1000Гб для користувача – практично місяць безперервного запису! ;o)

     Якщо немає необхідності в таких великих обсягах для запису, то більш естетичним і зручним рішенням буде використання жорстких дисків форм-фактора 2,5" (застосовуються в портативних) комп'ютерах).В цьому випадку живлення самого диска здійснюється через USB-порт і кількість додаткових проводів мінімально.
      перевірялася сумісність ресіверів - Western Digital 250Гб, що поставляється у фірмовому USB to S-ATA перетворювачі від компанії Western Digital чорного кольору.

     Отримати доступ до списку записів досить просто - необхідно лише одне натискання відповідної кнопки пульта ДК. Назви записів ресивер дає, виходячи з даних ТВ Гіда, а якщо вони недоступні, використовується ім'я самого каналу з додаванням цифри.

     Тут також виводиться інформація про накопичувач і доступне місце для записів. Внизу екрана можна побачити дату запису вибраної передачі, об'єм, що займає на диску, і її тривалість. Натискання кнопки INFO виводить вікно з детальною інформацією ТВ Гіда (опис події).
     Крім описаного вище, в цьому меню доступні найпростіші файлові операції зі створення каталогів, переміщення/видалення та перейменування записів. Маючи такий інструментарій, кожен користувач може впорядкувати вміст диска на власний розсуд навіть без підключення до комп'ютера.

     До недоліків ресіверів 700-ї серії можна віднести обмеження за кількістю аудіотреків при записі. У кожному записі може бути лише один аудіотрек (звукова доріжка). Наприклад, якщо на каналі передається звук у Dolby Digital 5.1 і звичайний Stereo, то доведеться чимось жертвувати. Те саме стосується і каналів з кількома звуковими доріжками, де супровід йде різними мовами.
     Описане вище є апаратним обмеженнямархітектури процесора, на якому збудовані ресивери. Але тут немає нічого дивного, адже апарати позиціонуються до бюджетного сектору ринку. Тим, для кого подібне обмеження є важливим, варто подумати про придбання більш дорогого ресивера. Наприклад ресивер Openbox CI-7200 позбавлений подібних недоліків, має два незалежні тюнери, мережевий порт, але за зовсім іншу ціну.     

     Ресивер записує на накопичувачі вже розкодоване відео у файли формату *.TS, які без будь-яких обробок можна відтворювати на комп'ютері або конвертувати для подальшого переносу на CD / DVD диски. Запис у закодованому вигляді та відкладене декодування не передбачено. Для перегляду на комп'ютері, рекомендований плеєр Gomplayer , хоча можна використовувати будь-який інший.

     Також записи можна додатково обробляти в різних редакторах, конвертувати в чистий MPEG2 або MPEG4 потік, а також записувати на диски. Слід зазначити, що подібні дії передбачені тільки для архівування записів у приватних бібліотеках, їх передача для перегляду третім особам порушує авторські права та чинне законодавство.  і прикладів роботи з відеоматеріалом, також рекомендуємо звернути увагу на статтю "Отримання із запису ресивера (*.ts) готового DVD-диску", опубліковану на цьому сайт.    Не дивлячись на те, що ресивери 700-ї серії позиціонуються як бюджетні, в них присутня функція автоматичного Time-Shift. Наявністю такої функції можуть похвалитися далеко не всі апарати навіть вищого рівня.

     Звичайний режим, в якому йде перегляд, називається ЕФІР (напис виводиться у верхньому правому кутку екрана). У цьому режимі завжди можна натиснути кнопку паузи або перемотування назад, тоді ресивер задіє буфер Time-Shift і дозволить "зупинити мить"!
     У цьому режимі у верхньому правому куті екрана відображається час на який Ви "зміщуєтеся" від поточного ефіру назад. Доступні різні типи перемоток в обидві сторони та пауза. Натискання кнопки стоп поверне до прийому поточного фрагмента, який передається із супутника.

     Якщо в режимі ЕФІР або Time-Shift натиснути кнопку PLAY, то виводиться шкала, по якій наочно видно поточне положення в часі. У режимі ЕФІР покажчик завжди знаходиться у крайній правій позиції т.к. зміщення у часі немає.
     У цьому режимі можна досить швидко знайти цікавий фрагмент, використовуючи курсорні кнопки (вправо/вліво) для прискореної перемотування. Щоб приховати шкалу часу з екрана, достатньо ще раз натиснути кнопку PLAY.

     Якщо порівнювати ресивери 700-ї серії з апаратами дорожчого рівня, то необхідно відзначити один недолік, що стосується режиму Time-Shift. Дані буфера Time-Shift неможливо додати до запису програми. Іншими словами, запис можна здійснити тільки з моменту натискання кнопки запису, навіть якщо в буфері Time-Shift знаходиться 20-30 хвилин початку фільму.
     Безумовно, описаний недолік не можна вважати істотним, його позбавлені лише деякі апарати найвищого класу (наприклад, Openbox CI-7200). Але як вже згадувалося вище, вартість таких ресиверів у рази вища і втілити всі можливості в ресиверах 700-ї серії неможливо. Крім всього описаного, ресивери 700-ї серії вміють відтворювати музику MP3 і дозволяють переглядати фотографії JPEG з цифрових фотоапаратів. Відтворюються ці файли, як неважко здогадатися, з тих самих USB-накопичувачів, на які ресивер може записувати програми (USB-Flash пам'ять, USB жорсткі диски). Для цього необхідно лише підключити накопичувач до комп'ютера і скопіювати на нього необхідні файли.
     . JPEG (MP3 плеєри та цифрові фотоапарати). На жаль, виробники цих пристроїв не прагнуть єдиного стандарту, навіть при підключенні до персонального комп'ютера часто потрібне спеціальне програмне забезпечення. Реалізувати підтримку всіх можливих стандартів у побутовому пристрої практично неможливоможливо.

     Незважаючи на це роботи з розширення кола підтримуваного обладнання ресиверами будуть продовжуватися. Зокрема, буквально перед написанням огляду було додано підтримку MP3 плеєрів Creative MuVo 2GB V100 та Philips SA4125. Підключаючи ці пристрої до ресивера, можна не лише слухати записану на них музику, а також використовувати їх як накопичувачі для запису відеопрограм як звичайні накопичувачі USB-Flash.  

     Вбудований MP3-плеєр досить простий, але дозволяє переміщатися по папках і коректно відображає назви файлів і папок з кирилицею.

     Перегляд фотографій також не викликає жодних складнощів, так само як і в MP3, можна переміщатися по папках, підтримується кирилиця. Крім цього, прямо при перегляді є можливість встановити фотографію, що сподобалася, як фонова для Радіо.

Швидкість обміну через USB 2.0 порт у багато разів вище, ніж через застарілий інтерфейс RS232. Тому цілком виправдана реалізація системних функцій з оновлення ПЗ та перенесення налаштувань через USB-порт.   Ще одним суттєвим плюсом можна вважати, що тепер немає необхідності в наявності комп'ютера для здійснення описаних операцій. Файли оновлення або готові списки каналів достатньо скопіювати на USB-Flash накопичувач у кореневу директорію. При включенні накопичувача в ресивер вискакує вікно з пропозицією завантажити дані. Натискаючи кнопки Вліво<->Вправо можна вибрати режим (завантаження ПЗ, списку каналів або всіх системних даних).

     Тепер достатньо вибрати потрібний файл і натиснути червону кнопку пульта ДК. Після цього на передній панелі ресивера з'являться два кола, що обертаються, що говорить про завантаження нового ПЗ у Flash-пам'ять. Зважаючи на те, що дані копіюються через швидкісний USB-порт, оновлення ПЗ триває близько 20 секунд, а завантаження даних про канали взагалі близько секунди.

     З такою ж легкістю можна зберегти на USB-Flash накопичувач поточну конфігурацію ресивера (усі системні дані) або список каналів. Зберігаючи файл, ресивер сам призначає ім'я (виходячи з поточної дати), але за бажання, ім'я можна змінити.

     Після цього, достатньо натиснути на червону кнопку ENTER віртуальної клавіатури і на екрані з'явиться вікно, що відображає збереження даних.

     У першу чергу оцінять нові можливості ресіверів установники обладнання для супутникового ТБ: більше немає необхідності попередньо прошивати апарати і вносити списки каналів під конкретні конфігурації антен.
     Тепер маючи в кишені USB-флешку, можна вже безпосередньо у клієнта виконати всі ці дії!

     У ресиверах 700-ї серії навіть звичайна опція "Скидання в Заводські Установки" реалізована з додатковою можливістю. Її суть полягає у створенні своєрідної "Точки Відновлення" конфігурації апарату, яку можна зберегти в будь-який момент, а потім повернутися до неї натисканням лише кількох кнопок, минаючи тривалі операції з налаштування антен та пошуку каналів. Щоб легше зрозуміти зміст функції, постараємося навести типовий випадок з життя установника супутникового ТБ. Після встановлення обладнання спеціаліст зберігає "Точку Відновлення" і прощається із замовником. Через деякий час замовнику стає цікаво "покопатися глибше" в налаштуваннях ресивера, після чого перестає працювати частина каналів або все. Раніше, для вирішення проблеми, установнику потрібно розповідати по телефону всі тонкощі налаштування DISEqC і пошуку каналів або на місці робити тривалу операцію налаштування ресивера.
     Використання "Точки Відновлення" дозволить відновити всі налаштування ресивера за лічені секунди!

     Підбиваючи підсумок описаних вище можливостей ресиверів нової 700-ї серії, можна з упевненістю сказати, що це революційне рішення, яке також відкриває новий сектор ринку - бюджетні апарати із функціями запису. Не дивлячись на це, набір і якість реалізації функцій запису знаходяться на дуже високому рівні, порівнянному з ресиверами зовсім іншого цінового діапазону.

     Коктейль з розробок кращих інженерів і найновішого процесора фірми Conexant виробляється на фабриці найвищого рівня в Південній Кореї, що гарантує чудовий смак!

     Дивіться також "Відповіді на питання по ресиверам Openbox® X-730/750/770CI "

 

 

Facebook Instagram Telegram

https://openboxshop.com.ua/ua/Огляд Openbox® X-730/750/770/790CI
FAQ з Openbox® X-730/750/770/790CI
Версія для друкуВерсія для друку
Copyright ® Satellite Systems
Created by Rey
Перейти на главную Поиск по сайту Лучшие спутниковые ресиверы