Поиск по сайту
Eng Укр Рус
 
Приставки
Прилади
Аксесуари
Купити
Файли
Події
Про нас
Головна / Приставки (STB) / Openbox 730/750/770/790CI...
Огляд Openbox® X-730/750/770/790CI
FAQ з Openbox® X-730/750/770/790CI
Версія для друкуВерсія для друку

Часті питання по ресиверах Openbox® X-730/750/770CIPVR

 

 

Відмінності між моделями OPENBOX® X-730, X-750, X-770CI

    На даний момент у 700-й серії представлені наступні моделі ресіверів:

Модель

Картоприймач

CI-інтерфейс

Time-Shift

Запис на
USB-накопичувачі

Колір ресивера

< /TD>

Openbox X-730

1 шт

ні

Ні

Так

сріблястий

Openbox X-750

1 шт

ні

вбудовано 1Гб пам'яті

Так

сріблястий

Openbox X-770CI

1 шт

2 шт

вбудовано 1Гб пам'яті

Так

чорний або сріблястий

Openbox X-790CI

1 шт

2 шт

вбудовано 1Гб пам'яті

Так

чорний

    При виборі ресивера, необхідно враховувати, що важливою відмінністю моделі Openbox X-730 є відсутність вбудованої пам'яті 1Гб і відтак режиму Time-Shift.

    Спочатку в моделі Openbox X-730 режим Time-Shift планувалося реалізувати при підключенні зовнішнього USB-накопичувача (Flash, жорсткий диск і т.п.). Зважаючи на те, що на ринку присутня значна кількість USB-накопичувачів, що працюють нестабільно при активному обміні даними, від режиму Time-Shift у моделі Openbox X-730 довелося відмовитися (всі функції запису залишилися).

 

На якому процесорі побудовані ресивери?

    Всі ресивери нової серії побудовані на сучасних процесорах CX2430x компанії Conexant. частотою 150Мгц. Завдяки інтеграції QPSK модулятора, USB-контролера та інших модулів в одному корпусі, вдалося істотно знизити вартість готового виробу.

    В той же час, якісні показники аудіо/відео декодерів знаходяться на дуже високому рівні,що дозволяє практично без втрат відтворити сигнал. 

    Необхідно пам'ятати, що застосування нового процесора ще не є запорукою успіху, дуже важливу роль відіграє програмне забезпечення, а також схемотехніка самого ресивера. Програмне забезпечення, в більшості випадків, відповідає за функціональність виробу, а схемотехніка - за його якісні показники. Наприклад, процесори Conexant сімейства CX2430x забезпечує ефективний, чудовий на компонентах аналогових ланцюгів при проектуванні ресивера, може дати огидну якість зображення при підключенні до телевізора.

    У розробці схемотехніки ресиверів 700-ї серії брали участь кращі інженери галузі, а результат їх роботи можна побачити в кристально чистому і чіткому зображенні, навіть на екрані великою діагоналлю. 

 

Як підключити ресивер до телевізора (LCD/Plasma панелі) по компоненту?

Для отримання максимально якісного зображення, бажано використовувати підключення з роздільними кольорами (RGB) або компонентний сигнал (PbPrY). У першому випадку стандартним можна вважати кабель SCART <-> SCART, а ось для компонентного підключення знадобиться спеціальний кабель. 

    Зважаючи на використання відносно невеликого за розмірами корпусу в ресиверах 700-ї серії, на задній панелі недостатньо місця для встановлення трьох повноцінних RCA-конекторів компонентного виходу відеосигналу ). Але компонентний відеовихід в апаратах все одно присутній, він реалізований на SCART TV конекторі.
    Для отримання компонентних відеосигналів (PbPrY) використовуються ті ж самі ЦАП, через які видається RGB-вихід (необхідно лише активувати відповідний режим відеосигналу в меню).

    Для підключення знадобиться придбати або зробити самому кабель SCART <-> 3 x RCA. 

    Ресивери побудовані на процесорах фірми Conexant, які, на відміну від присутніх на ринку виробів, мають дещо іншу архітектуру відеодекодера. конектор в компонентному режимі у ресіверів 700-ї серії дещо інше, ніж у більшості інших апаратів.

Вилка, що включається в ресивер

Openbox 300/800/7200

Openbox 700-ї серії

 RCA-конектори, що включаються в ТБ

7 - B - Pb

11 - G - Y

15 - R - Pr
< /P>

7 - B - Pb

11 - G - Pr

15 - R - Y
< /P>

    Як відомо з таблиці, при використанні компонентного підключення ресіверів 700-ї серії, знадобиться лише поміняти місцями конектори Y і Pr

 

Під час оновлення ПЗ зникла електрика і ресивер не включається

    У більшості випадків, власники ресіверів 700-ї серії можуть використовувати сучасний USB-порт для оновлення ПЗ і перенесення налаштувань на комп'ютер. Такий спосіб дає чудову швидкість роботи і не вимагає наявності комп'ютера поряд з ресивером.
    Незважаючи на це, вже "старенький" порт RS232, може виявитися незамінним помічником у ситуації коли ресивер вийшов з ладу. А причиною виходу з ладу може бути банальне зникнення електрики в момент оновлення програмного забезпечення через USB-накопичувач.

    Для роботи через порт RS232 знадобиться "Нуль-Модемний" кабель з конекторами типу "Female RS-232".

Придбати кабель можна в найближчій фірмі, що продає комп'ютери або виготовити самостійно за наведеною нижче схемою.

Кабель складається з трьох проводів, двоє з яких переплутані (5-5, 2-3, 3-2).

    Якщо використовується портативний комп'ютер або просто в комп'ютері немає COM-порту, то можна придбати USB <--> RS-232 перехідник, наприклад Viewcon VE42.

    Тепер запускаємо програму Porter, задаємо режим роботи (Mode - Software) і вибираємо файл із програмним забезпеченням для нашого ресівера. 

    Наступним кроком, натискаємо кнопку Download і включаємо ресивер, повинен побігти горизонтальний стовпчик з інформацією про процентне завершення операції. 

    Після завершення операції, на передній панелі ресивера загориться напис End, після чого ресивер перезавантажиться і буде готовий приймати команди пульта ДУ. 

 

Які файлові системи на накопичувачах підтримує ресивер?

    Ресивери сумісні з великою кількістю пристроїв типу USB Mass Storage, але накопичувачі повинні мати файлові системи типу FAT16 або FAT32 не підтримуються ресиверами. 

 

Як правильно підключити жорсткий диск великого об'єму?

    Супутниковий ресівер є побутовим пристроєм, тому інтегрувати в нього всі можливості персонального комп'ютера неможливо. 

    Якщо об'єм диска невеликий, то можна засобами самої Windows XP (Управління Дисками) створити розділ і відформатувати його в FAT32. Для створення розділів FAT32 розміром більше 32Гб знадобляться спеціальні програми (Partition Magic...). Але вирішити це питання можна і іншим, більш легким способом: & nbsp;

    1. Підключити диск до комп'ютера з Windows XP і створити розділ, але не форматувати його. 

    2. На наступному етапі необхідно підключити диск до ресивера, зайти в Меню> Формат (USB) та відформатувати диск.

        Тепер ресивер відображає доступний об'єм і диск можна використовувати для запису програм.

    3. Якщо на першому етапі диску не була присвоєна буква, то це можна зробити зараз (у Windows XP для цього є  утиліта Управління Дисками).

        Після цього, вміст диска буде доступний через звичайний провідник.

 

У якому форматі ведеться запис?

    Запис ресивери роблять у форматі *.TS, але зберігається лише одна звукова доріжка. При досягненні максимального об'єму файлу для FAT32 (4Гб) автоматично проводиться розбиття ресивером запису на кілька файлів.

    Всі записи можна переглядати на комп'ютері або конвертувати в інші формати. Також допускається відтворення на ресивері сторонніх відеофайлів, попередньо перетворених на TS.* 

 

 

 

Останнє редагування 30.03.2009

 

 

Facebook Instagram Telegram

https://openboxshop.com.ua/ua/Огляд Openbox® X-730/750/770/790CI
FAQ з Openbox® X-730/750/770/790CI
Версія для друкуВерсія для друку
Copyright ® Satellite Systems
Created by Rey
Перейти на главную Поиск по сайту Лучшие спутниковые ресиверы