Поиск по сайту
Eng Укр Рус
 
Приставки
Прилади
Аксесуари
Купити
Файли
Події
Про нас
Головна / Приставки (STB) / Openbox Prismcube...
Огляд Openbox® Prismcube Ruby
Робота з XBMC
Функція AirPlay
Версія для друкуВерсія для друку

 

    Openbox® Prismcube Ruby – це не просто цифровий HDTV ресивер, його основу становить мультимедійний центр XBMC.

    Подібне рішення можна порівняти з революційною появою побутових приставок на ОС Linux,
але це новий етап еволюції та Openbox® Prismcube Ruby є першим!

 

    Основні можливості супутникової приставки Openbox® Prismcube Ruby:

 • ОС Linux з інтегрованим медіацентром XBMC
 • Центральний процесор ARM PNX8496-1250DMIPS
 • Два вхідні блоки DVB-S2 чудової чутливості
 • Тисячі доступних програм (add-on) для XBMC включаючи Youtube, MEGOGO.net, Picasa, Facebook, IPTV, Torrent та ін.
 • YouTube TV - нове революційне ТБ від Google
 • Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)
 • Підтримка мережевих протоколів: HTTP, FTP, SFTP, SMB (Samba), RSS, NFS, UPnP
 • Потокове відео (стріммінг) за протоколами RTSP, HTTP та віддалене керування
 • Вбудована NAND Flash - 4Гб
 • Підтримка 3D графіки OpenGL ES2.0
 • Вбудований модуль Wi-Fi 802.11 b/g/n
 • Цифровий вихід відео та звуку HDMI з підтримкою якості HDTV до 1080p
 • Вбудований жорсткий диск SATA формату 2,5"
 • Режим автоматичного Time-Shift
 • Збереження запису з даних буфера Time-Shift (аналогічно Openbox CI-7200PVR)
 • Можливість одночасного запису двох супутникових каналів та Time-Shift третього
 • Універсальний пульт дистанційного керування з QWERTY клавіатурою
 • Малошумний вентилятор із програмним керуванням швидкості обертання
 • Автоматичне оновлення програмного забезпечення через мережу Internet

 

    Під час щорічної міжнародної виставки-конференції EEBC 2013 проводився конкурс EEBC/expoTel Highlights 2013, де Openbox® Prismcube Ruby отримав нагороду "Краще рішення (продукт) у галузі цифрового ТБ".

 

    Мультимедійний центр XBMC є крос-платформним програмним забезпеченням, тобто. доступні версії для комп'ютера, планшета та навіть мобільного телефону. Таким чином, при використанні різних пристроїв буде доступний один вже добре знайомий та зручний інтерфейс.

    Спрощено XBMC - це інтерфейс (меню) мультимедійного плеєра для відтворення фільмів, музики та фотографій.
    За роки розвитку проект XBMC отримав величезну кількість нових функцій, Тепер - це зручна оболонка для побудови повноцінної ТВ приставки. Підтримуються популярні протоколи, включаючи UPnP, віддалене управління, Web-інтерфейс, IPTV, OTT, тисячі програм роблять можливості просто безмежними.

 

    У супутниковій приставці Openbox® Prismcube Ruby модуль XBMC тісно інтегрований у програмне забезпечення. Все меню ресивера продовжує стиль та алгоритм роботи XBMC: переміщення по меню та виклик всіх опцій під час використання кількох кнопок пульта ДК.

 

    Можливо, вперше взявши в руки пульт Openbox® Prismcube Ruby, можуть виникнути питання в роботі, але через деякий час розумієш, що організація меню та принцип роботи надзвичайно прості та зручні!

 

    Пакувальна коробка має досить значні розміри, тому виконана з міцного картону. Незвичайний дизайн поєднується з фірмовими кольорами Openbox®.

 

    Відкривши коробку Openbox® Prismcube Ruby, знаходимо акуратно укладену приставку, інструкцію та коробочку для аксесуарів. Від корпусу приставки до стінок коробки є відстань з великим запасом, таким чином, пошкодження апарата при транспортуванні практично виключено.

 

Просто необхідно відзначити напис на коробці "Зроблено в Кореї" і якісну локалізацію пристрою.

    Посібник із швидкого встановлення Openbox® Prismcube Ruby дозволить з легкістю підключити та налаштувати ресивер для прийому каналів супутникового ТБ.

 

    Тут немає докладного опису всіх пунктів меню, але це було б зайвим. Всюди в меню Openbox® Prismcube Ruby нас супроводжують підказки внизу екрана і навіть є окремий розділ "Допомога". Можна сказати, що докладна інструкція знаходиться в самому апараті, що набагато зручніше читання паперової версії.

 

    Про всяк випадок у паперовій версії описані основні дії для правильного налаштування.

 

    Стильний графітовий корпус має об'ємну вставку чорного кольору. Це абсолютно новий і сміливий дизайн, який органічно виглядатиме із сучасним телевізором.

 

    Зверху є ряд вентиляційних отворів, через які тепле повітря виходить з корпусу апарату, а також кнопка включення та переведення в режим очікування.

 

Сама кнопка є сенсорною (потрібне лише дотик пальцем) і має підсвічування.

 

    У робочому режимі світіння білого кольору, а в очікуваному - червоного.

 

    Передню панель так само можна вважати чудовим прикладом аскетизму і мінімалізму, але зберіг стиль.

 

    Права частина являє собою відкидну кришку для доступу до слотів. Кріплення кришечки організовано за допомогою магніту, а не засувки, що говорить про статус апарату.

 

    Буквенно цифровий індикатор відображає кирилицю і має приємний тон світіння. Яскравість підібрана таким чином, що інформація, що виводиться добре видно в денний час і не дратує вночі.

 

    Задня панель продовжує концепцію мінімалізму, але тут є все необхідне для апарату високого класу:

 • Два незалежні входи DVB-S2
 • Аналогові RCA виходи відео та звуку
 • Цифровий вихід звуку S/PDIF
 • Про всяк випадок - послідовний порт RS-232
 • Цифровий вихід HDMI (дозвіл до Full HD 1080p)
 • Мережний порт Etherent RJ45
 • USB 2.0 порт для підключення різних пристроїв
 • Харчування 12В
 • Вентилятор

 

    Серцем Openbox® Prismcube Ruby є ARM процесор, що відрізняється зниженим енергоспоживанням, але також в корпус встановлюється жорсткий диск, тому застосування вентилятора не буде зайвим у спекотний сезон. Швидкість обертання вентилятора регулюється програмно і шум від його роботи практично не чутно.

    Знизу корпус апарату щільно покритий вентиляційними отворами особливої форми, що додатково полегшує потік повітря для охолодження.

 

    Незважаючи на неординарні форми корпусу, Openbox® Prismcube Ruby стійко стоїть на плоскій поверхні завдяки чотирьом точкам дотику.

    Предбачено самостійне встановлення або заміну жорсткого диска без повного розбирання апарата.

 

    Для доступу до відсіку диска, достатньо відкрутити один гвинт.

 

   Диск кріпиться за допомогою спеціального кронштейна, що йде в комплекті з ресивером.

 

   Здається ми трохи обділили увагою Пульт ДК нашого стильного пристрою. А пульт - це деталь, якою Openbox® Prismcube Ruby може бути гордий по праву!

   У багатьох аналогічних High-End пристроях очі розбігаються від кількості кнопок пульта, а розміри та вага зручні далеко не всім користувачам. Але розробники пульта (компанія Philips) для Openbox® Prismcube Ruby пішли по іншихвугому шляху: незважаючи на внутрішнє багатство ресивера, пульт продовжує аскетичний напрямок.
   На перший погляд навіть може здатися що цього набору кнопок недостатньо для комфортної роботи, але не забуваємо, що внутрішній інтерфейс спілкування з приставкою XBMC. Крім цього, передбачено режим Num Lock, що перетворює верхню частину кнопок на цифрові!

 

Багато кнопок мають унікальну форму для зручності роботи в темряві. Відстань між кнопками не викликає дискомфорту навіть у людей з великими пальцями, а чітке натискання додає неповторного шарму преміальному продукту.

 

   З зворотного боку Пульту ДУ знаходимо повноцінну QWERTY клавіатуру. Вона може знадобитися для введення тексту під час роботи з різними програмами або в Інтернеті.

 

 

   Основне меню Openbox® Prismcube Ruby являє собою горизонтальну лінію з прокручуванням назв розділів. Внизу з'являється підказка з детальним описом вибраного пункту меню.

 

   Безпосередньо сам медіаплеєр XBMC є частиною основного меню супутникового ресивера. Навігація за медіаконтентом (фільми, фото та музика) виконана максимально зручно, докладний опис XBMC може зайняти сотні сторінок.

   Достатньо відзначити лише ряд ключових можливостей: автоматичне завантаження обкладинок та описів до фільмів (AVI, MKV та ін), сортування/пошук за акторами, жанрами, роком, відмітка переглянутого фільму, відтворення як з вбудованого або USB диска, так і по мережі з комп'ютера або NAS накопичувача.

 

   XBMC - це ще й необмежену кількість Live TV Streaming та VOD (Video On Demand) відеосервісів (IPTV).

 

   Така приємна дрібниця як докладний прогноз погоди вже вбудована в заводське ПЗ.

 

   Установка нових програм (add-on) проводиться максимально просто, вони автоматично завантажуються з мережі Internet. У списку передбачено сортування за тематикою та є опис кожної програми, рейтинги користувачів.

 

   Те, що стосується прийому супутникових програм, зроблено в Openbox® Prismcube Ruby також на найвищому рівні.

 

  ТВ Гід має ряд різних режимів подання інформації про передачу - кожен зможе налаштувати приставку за своїм смаком.

 

   Графічний інтерфейс (GUI) абсолютно ненав'язливий і має спокійні тони. На перший погляд, може здатися мала кількість швидко доступних опцій, але застосування кольорових функціональних кнопок та кнопки "i" дозволяють отримати прямий доступ до всього необхідного.

 

   Основний список каналів так само поєднує інформативність із простотою. Для зміни типу сортування або включення фільтра (за супутником, фаворитом, провайдером...) достатньо натиснути кнопку Ліворуч.
   Тут відображаються канали, що записуються в даний момент, час поточної передачі і її завершеність, супутник, транспондер і CAS.

   Функція Time-Shift активується автоматично після включення будь-якого каналу. Таким чином, Openbox® Prismcube Ruby являє собою машину часу з якою можна завжди повторити пропущений чи цікавий момент передачі.

 

Більше того, у приставці є унікальна функція запису даних буфера Time-Shift (аналогічно Openbox CI-7200PVR).

   Простий приклад застосування функції: в середині фільму, що транслюється, ми розуміємо, що він справді цікавий. Як отримати запис для повторного показу іншим членам сім'ї чи друзям?

   Тільки власник Openbox® Prismcube Ruby зможе ннатискати кнопку REC і отримати цілий запис всього фільму, включаючи переглянутий час + залишок до закінчення!

 

 

   Підтримка сервісів HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) забезпечує абсолютно новий рівень отримання інформації про доступні програми та ТВ Гіде.

 

 

   Openbox® Prismcube Ruby - одна з перших приставок, яка приймає YouTube TV.

 

   YouTube TV - це телебачення майбутнього від Google.

 

 

   У ресивері реалізована функція потокового мовлення (стріммінг відео) за протоколами RTSP, HTTP та віддалене управління. Іншими словами - канали, що приймаються з супутника, можна дивитися на комп'ютері або іншому пристрої в межах домашньої мережі.

   Для активації функції необхідно в ХВМС зайти в Налаштування > Служби > UPnP і активувати пункти:

 • Включити доступ до медіатеки за UPnP
 • Дозволити управління ХВМС з UPnP

   Далі на комп'ютері в Мережі > Пристрої мультимедіа знаходимо Marusys UPnP Server

 

   Додаток відкриється в браузері (у браузері має бути встановлений плагін VLC).

 

   Вибираємо наприклад Live Channels (HTTP), з'явиться список каналів, це загальний список з усіма каналами. Необхідно змінити кодування сторінки браузера на UTF-8.

   У межах одного транспондера можна дивитися різні канали на ресивері та на комп'ютері. Натискаємо на вибраний канал у списку, через деякий час зображення з'явиться у вікні браузера.

 

   Для віддаленого керування ресивером по мережі передбачений Web-інтерфейс. Щоб отримати доступ до нього, в адресному рядку браузера необхідно набрати IP адресу ресивера і з'явиться віртуальний пульт керування.

 

   Openbox® Prismcube Ruby надає новий рівень комфорту при перегляді ТБ, недоступний іншим приставкам.

 

Дивіться також "Робота з XBMC на Openbox® Prismcube Ruby"

і "Функція AirPlay на Openbox® Prismcube Ruby"

 

Facebook Instagram Telegram

https://openboxshop.com.ua/ua/Огляд Openbox® Prismcube Ruby
Робота з XBMC
Функція AirPlay
Версія для друкуВерсія для друку
Copyright ® Satellite Systems
Created by Rey
Перейти на главную Поиск по сайту Лучшие спутниковые ресиверы