Поиск по сайту
Eng Укр Рус
 
Приставки
Прилади
Аксесуари
Купити
Файли
Події
Про нас
Головна / Приставки (STB) / Openbox A5 IPTV...
Openbox AS4K Lite/ CI Lite
Openbox AS4K 2X
Openbox AS4K+/ AS4K CI/ AS4K CI Pro+
Openbox AS2 HD
Openbox A4 Pro/ A4 Lite
Openbox Homatics Box Q
Openbox Homatics Box R
Openbox A6 Ultra HD
Openbox A7 Ultra HD
Openbox A8 Ultra HD
Openbox A9 Ultra HD
Openbox Formuler F4 Turbo
Openbox S3 Mini II
Openbox S3 Micro HD
Openbox S3 CI II
Openbox T2-06/ T2-06 Mini
Openbox T2-07
> Зняті з виробництва
Версія для друкуВерсія для друку

 

 

Зовсім недавно ми виходили в Інтернет через телефонну лінію під заколисують звуки модему. У ті часи доводилося часом відключати відображення картинок щоб прискорити завантаження необхідної інформації, про перегляд живого відео та розмов не було. Тепер звичайний житель мегаполісу має швидкість підключення достатню для HDTV або навіть 4К мовлення. Телебачення прийшло в Інтернет давно, а зараз перетягує до себе дедалі більше глядачів із антенами.

    Відсутність антени далеко не єдиний плюс IPTV, тут телебачення може по-справжньому стати інтерактивним: надати кожному глядачеві саме те, що він бажає і в конкретний момент часу!

 

Перші приставки для перегляду IPTV (телебачення через мережу) були надзвичайно обмежені в можливостях. Це були прості пристрої для прийому каналів оператора через IP-мережу, по суті, аналогія ефірного або супутникового мовлення, відмінність лише в каналі доставки.
    ОС Android до моменту приходу в телебачення мала масу додатків для IPTV, VoD (відео на запит) та інших сервісів. Начебто успіх гарантований, але проблема в тому, що багато програм створювалися для роботи на планшеті або смартфоні, а комфорт на ТВ-приставці із звичайним пультом залишає бажати кращого.

***

    В Openbox® A5 IPTV операційна система Android була серйозно перероблена та оптимізована саме для комфортної роботи як ТВ-приставки. При цьому збережені всі переваги, які несе у собі ОС Android.

    Openbox® A5 IPTV можна назвати пристроєм, схожим або сумісним з приставками MAG, але доповненою всіма перевагою ОС Android.

 

 

 

Особливості Openbox® A5 IPTV:

 • Операційна система Android
 • Сучасний і потужний процесор Hisilicon Hi3798MV100 (4x ядра)
 • Неперевершена якість зображення
 • Вихідний дозвіл до 3840x2160p (4K) 30fps
 • Новий формат мовлення H.265 (HEVC)
 • Вбудований модуль Wi-Fi
 • MicroSD картка пам'яті та швидкісний порт USB 3.0
 • Підтримка мереж 3G (при підключенні USB адаптерів)
 • Зовнішній ІЧ-приймач та кріплення для встановлення позаду ТБ
 • Більше мільйона програм Google Play Market
 • Робота з документами Excel, Word, електронною поштою, Skype та багато іншого
 • Тисячі різноманітних ігор з підтримкою ігрових контролерів (FlyMouse, Game Pad)
 • Швидка та стабільна робота центру розваг Kodi (XBMC)
 • Необмежену кількість VoD та OTT сервісів
  ( Divan.TV, Megogo.net, OLL.tv, YouTube, Netflix та ін.)

 

    Приставка виконана в пластиковому корпусі, де на передній панелі є лише найпростіший двокольоровий LED-індикатор режимів роботи. Червоне свічення - режим очікування, зеленим приставка підморгує натисканням на кнопки пульта.

 

    На задній панелі є практично всі необхідні роз'єми для підключення приставки:

 • Оптичний цифровий вихід звуку SPDI/F
 • Швидкісний порт USB 3.0 позначений синьою вставкою
 • Аналогові виходи відео та звуку типу A/V OUT - необхідний кабель, що йде в комплекті
 • Підключення зовнішнього приймача ІЧ сигналів пульта дистанційного керування IR Receiver
 • Звичайно ж цифровий вихід HDMI
 • Другий USB порт версії USB 2.0
 • Мережний порт Ethernet
 • Слот для карт розширення вбудованої пам'яті MicroSD
 • Коннектор живлення 5V 2,5A

 

 

    Для розширення внутрішньої пам'яті в Openbox® A5 IPTV передбачено слот MicroSD. Встановлення самих карток виконується лицьовою стороною догори.

 

 

    Openbox® A5 IPTV вже комплектується HDMI кабелем високої якості. При підключенні до ТБ рекомендується використовувати саме цей кабель, тому що в іншому випадку можуть виникнути проблеми із сигналом.

 

    У наш час плоский телевізор часто кріпиться на стіну кімнати, де вже є всі необхідні розетки підключення. Openbox® A5 IPTV не порушить цієї гармонії зайвими проводами.

 

У комплекті є спеціальний кронштейн для кріплення до ТБ або на стіну, а також зовнішній ІЧ приймач. Останній необхідний, щоб приставка, сховавшись за ТБ, реагувала на команди пульта.

 

    Сам пластиковий кронштейн можна жорстко прикрутити гвинтами, що йдуть у комплекті, при цьому приставка залишається вільною для швидкого зняття.

 

    Якість розробки та виробництва стали давно синонімами продукції під торговою маркою Openbox®. Щоб вкотре переконатися в цьому, достатньо зняти верхню кришку Openbox® A5 IPTV.

 

    У центрі плати під радіатором розташований 4х ядерний процесор, який є "серцем приставки".

 

    Openbox® A5 IPTV, на відміну від багатьох аналогічних приставок, побудований на сучасному процесорі Hisilicon Hi3798MV100 (дочірній підрозділ Huawei Technologies Co. Ltd - Однією з найбільших компаній у сфері телекомунікацій).

 

    Продуктивності процесора більш ніж достатньо для відтворення великих відеофайлів типу BD Rip, а також комфортної роботи "важких" додатків типу Kodi (XBMC), запуску різних ігор з 3D графікою.
    Але важливіше те, що завдяки чудовій архітектурі Hisilicon та якісному програмному забезпеченню, забезпечено стабільність та швидкість роботи з ТВ-сервісами OTT, VoD та ін.

 

    Openbox® A5 IPTV має схожий пульт ДК як у апаратів Openbox® AS1, AS2, SX4, SX4 Base HD але з деякими змінами. Це стильний та якісний виріб з гарною ергономікою.

 

    Зовні проста форма доповнюється приємними тактильними відчуттями при дотику та натисканні кнопок. На відміну від багатьох інших пультів, тут кнопки мають мінімальну висоту корпусу. Але цієї опуклості та правильного розташування кнопок цілком достатньо для впевненої роботи "наосліп".

 

    

 

    Використовуються класичні та популярні елементи живлення типу ААА в кількості 2шт.

 

 

    Часткова сумісність дозволяє також використовувати пульти від апаратів Openbox® AS1, AS2, SX4, SX4 Base HD як тимчасове рішення.

 

***

    Головне меню (домашня сторінка) являє собою ярлики на часто використовувані програми або розділи.

 

    Потрапити в це меню можна в будь-який момент натиснувши лише кнопку Home пульта ДК.

 

    Якщо в головному меню вибрати іконку з квадратиків і натиснути OK, то відкривається розділ із усіма встановленими Android-додатками на приставці.

 

    Тут можна вибрати і запустити цікаву програму або видалити непотрібні. Для видалення достатньо вибрати програму і натиснути синю кнопку пульта дистанційного керування.

    У правій частині головного меню є своєрідна "шістка" - за нею приховано меню налаштувань.

 

    Само меню налаштувань розбито на 8 розділів з іконками, так що легко можна знайти і змінити потрібний параметр.

 

    Наприклад, щоб змінити роздільну здатність ТБ-виходу, потрібно вибрати розділ "Android", "Екран" і потім вибрати значення.

 

    У головному меню є також розділ "Маркет". Тут представлені деякі програми різної тематики, їх можна швидко встановити без реєстрації у магазині Google Play Market.

 

    Розділ "Файловий менеджер" поєднує засоби доступу до файлів з USB-накопичувачів і мережевих ресурсів.

 

    Це найпростіший спосіб "запустити відео з флешки".

 

    У деяких програмах потрібно виконати дію або вибрати об'єкт за допомогою курсору мишки. Це можна виконати і без підключення самої мишки, а за допомогою пульта, що йде в комплекті. Необхідно попередньо активувати режим "Миша" кнопкою, вказаною нижче:

 

    У цьому режимі з'являється курсор на екрані і його можна переміщати кнопками ВВЕРХ/ ВНИЗ і ВПРАВО/ ВЛІВО, дію виконується кнопкою ОК. Щоб відключити режим "Миша", достатньо натиснути вказану на картинці кнопку ще раз.

***

 

    Родзинкою приставки служить вбудована програма MyTVOnline для перегляду IPTV.

 

    Неймовірно простий і в той же час інформативний інтерфейс, з яким переходиш "на ти" вже за кілька хвилин спілкування.

 

    Зручний ТВ-гід покаже програму майбутніх передач, а так само дозволяє подорожувати в минуле. Мається на увазі, що буквально можна подивитися спочатку будь-яку пропущену передачу будь-яким каналом!

 

    Пройшли передачі, які записані на сервері відзначені темно-коричневим кольором і мають іконку "годин". Достатньо вибрати цікаву та натиснути на пульті "OK" - почнеться відтворення.

    Кого не влаштовує ТБ Гід з режимом стека - може користуватися гідом по вибраному каналу. Для його виклику у списку каналів потрібно натиснути кнопку ВПРАВО. Тут поточна передача відзначена зеленою іконкою "LIVE", а всі попередні, якщо записані на сервері оператора - мають червону іконку.

 

    При відтворенні запису (минулої передачі), передбачена перемотування кнопками ВЛІВО/ ВПРАВО.

 

    Червоною кнопкою можна викликати меню налаштувань відтворення.

 

    Наявність цієї функції, а також глибина запису передач залежить від налаштувань вашого провайдера IPTV.

***

   Мультимедійний центр KODI (у минулому - XBMC) являє собою програму з чудовим інтерфейсом та можливостями зручно переглядати фільми, фото та слухати музику, а також за допомогою різних аддонів (add-on), отримувати доступ до IPTV, OTT, VoD та інших сервісів.

 

Встановити KODI можна з вбудованого маркету або з магазину програм Google Play Market

 

   KODI для своєї комфортної роботи вимагає дуже багато ресурсів, але процесор Hisilicon Hi3798MV100 з легкістю та плавністю виконує всі ці завдання.

 

   У наявності фірмові "смаки" як запам'ятовування часу зупинки останнього перегляду.

 

   Перемотування стрибками по розділах образів DVD або BD дисків, завантаження обкладинок до фільмів та багато іншого.

 

***

   У різних країнах доступні різні сервіси Інтернет-ТВ (OTT) та Відео на запит (VoD). Щоб користуватися будь-яким із них на Openbox® A5 IPTV, достатньо лише встановити відповідний додаток ОС Android. Ось деякі з них:

 

    Openbox® та дистриб'ютори обладнання з торговою маркою Openbox® не несуть відповідальності за наданий контент творцями додатків для операційної системи Android, а також наявність або відсутність ліцензії на його надання.

 

    MEGOGO — це популярні телеканали, фільми, серіали, шоу, мультфільми, а також аудіокниги та подкасти для всієї родини.

 

    MEGOGO — це зручно:

 • Більше 200 популярних телеканалів усіх жанрів, дивіться улюблені канали онлайн та в записі.
 • Велика колекція кіно: фільми, мультики, серіали та шоу на будь-який смак.
 • Дивіться безкоштовно або підключайте підписку та отримуйте максимум переваг: якість Full HD та 4К на Android TV, запис передач, кіно без реклами, офлайн перегляд та преміальна колекція кіно за підпискою.
 • Кіно та аудіокниги без інтернету. Завантажуйте на телефон і беріть у дорогу улюблений мультфільм для дітей, захоплюючий серіал або слухайте книги офлайн (на пристроях з підтримкою DRM).
 • Персональна система рекомендацій. Дивіться кіно, слухайте книги, ставте лайки, щоб отримати збірки, створені спеціально для вас.
 • Стримувати відео з телефону на телевізор (підтримка Chromecast).
 • Одна підписка на п'яти пристроях: телевізори, комп'ютери, приставки, смартфони та планшети.
 • Свіжі новинки тільки з кінотеатру, а також блокбастери, які можна взяти напрокат або купити назавжди до своєї колекції.

    Дивіться та переглядайте:

 • Популярні телеканали в ефірі та в записі.
 • Під будь-який настрій можна знайти фільм, серіал чи мультфільм та переглядати навіть офлайн.
 • Голлівудські блокбастери та новинки кінематографу.
 • Казкова колекція для дітей: улюблені мультики, дитячі канали та навіть аудіоказки.
 • Прямі трансляції концертів, фестивалів, спортивних та кіберспортивних подій.

 

    DIVAN.TV стирає межі та знімає обмеження: телебачення, фільми, музика та онлайн трансляції доступні в Україні та 200-х країнах світу.

 

   Netflix - американська розважальна компанія, постачальник фільмів і серіалів на основі потокового мультимедіа. З 2013 року Netflix виробляє власні фільми, серіали та телепрограми. У 2016 році компанія випустила 126 оригінальних серіалів та фільмів — більше, ніж будь-який інший мережевий чи кабельний канал. На 2021 рік компанія має понад 200 мільйонів передплатників по всьому світу.

 

 

***

    Крім усього іншого, Openbox® A5 IPTV - це також відмінна ігрова приставка з підтримкою 3D. Для ОС Андроїд існує безліч різноманітних ігор, а з потужним процесором Openbox® A5 IPTV вони чудово виглядають на екрані ТБ.

    ІК-Пульт управління, що йде в комплекті з Openbox® A5 IPTV, підійде лише для деяких простих ігор. А ось для динамічних та спортивних ігор краще придбати додатковий пристрій типу FlyMouse (Аеромиш) або GamePad (Джойстик).

 

    Ігрових контролерів типу GamePad існує величезна різноманітність на ринку і реалізувати підтримку їх усіх неможливо. Першим сумісним пристроєм є бездротовий геймпад Logitech F710, а надалі перелік підтримуваного обладнання розширюватиметься.

   Beach Buggy Racing (Пляжні Гонки на Баггі) - одна з яскравих та веселих ігор за допомогою джойстика Logitech F710 .

 

    Фарбова 3D-графіка та динамічні сцени зі спец-ефектами на великому екрані вашого телевізора - це все буде цікаво як дітям, так і дорослим!

 

    Для аркадних ігор типу Angry Birds (Злі Птахи) та аналогічних, більше підійде ігровий контролер типу FlyMouse (Аеромиш). В крайньому випадку це може бути проста USB-мишка для комп'ютера.

 

    У магазині програм Google Play десятки тисяч різних ігор, серед яких кожен знайде щось на свій смак.

 

***

    Завдяки своїй широкій популярності, операційна система Android має підтримку різного обладнання. На ринку є різні USB DVB-T2 адаптери для прийому цифрового ефірного ТБ і ряд працює з ОС Android.

    У наших експериментах ми використовували адаптер MyGica T230.

 

    Встановили адаптер у вільний USB порт, підключили до нього ефірну антену та встановили програму PadTV HD із магазину програм Play Market.

 

    Наступним етапом пішов пошук каналів, який зайняв якийсь час.

 

    Вуаля! Ми приймаємо ефірні канали DVB-T2 на OTT приставці без DVB тюнера!

 

    Доступний ТВ гід та ряд інших функцій.

 

    Зважаючи на орієнтованість програми PadTV HD на планшети, працювати з нею зручніше за допомогою комп'ютерної USB-мишки або пристрою типу FlyMouse.

 

    На поточний момент (2016 рік), підтримка DVB-T2-адаптерів у приставці Openbox® A5 IPTV перебуває на експериментальному етапі.

 

***

    Часом є необхідність обмежити можливості користувача зі зміни налаштувань приставки, або потрібно зробити аналогічні налаштування кількох приставок поспіль. У всіх цих ситуаціях допоможе фірмовий "Режим установника" ("Installer mode") приставки Openbox® A5 IPTV.

 

    Переклад приставки в "Режим інсталятора" здійснюється за допомогою USB Flash накопичувача, на який попередньо записані файли налаштувань.

    Структура файлів і каналогів на USB Flash накопичувачі має такий вигляд:

 

    Опис елементів конфігураційного файлу iptvconfig.xml:

Елемент

Значення

Опис

mollogo

Filename1.png
або
http://server.com/image1.png

MOL >> головне меню >> велика картинка 250 x 250 пікселів. Підтримується прозоре тло, а також зображення з мережі Інтернет з адресою http Залишіть поле порожнім для завантаження зображення за промовчанням

molwallpaper

Filename2.png
Або
http://server.com/image2.png

MOL зображення фону 1920x1080 пікселів Підтримується прозоре тло, а також зображення з мережі Інтернет з адресою http Завантажте поле порожнім, щоб завантажити зображення за промовчанням

portalname

Назва Сервера

Назви порталу, що відображаються

portalurl

http://your.portal.url/c/

Адреса порталу

portalname2

Назва Сервера 2

(Опціонально) Назва другого порталу, що відображається Залишіть поле порожнім якщо не використовується

portalurl2

http://your.backup-portal.url/c/

(Опціонально) Адреса другого порталу Залишіть поле порожнім якщо не використовується

molpin

1234

Пароль каналів для дорослих

startonboot

1

0: При включенні запускати Лаунчер (меню) 1: При включенні запускати MyTVOnline (доступно у версіях ПЗ v2.8.x і вище)

language

ua_UA

Мова Меню. Детально дивіться файл Language_TimeZone.xlsx

syswallpaper

Filename3.png або http://server.com/image3.png

Фонова картинка Лаунчера 1920x1080 пікселів Підтримуються зображення з Інтернету за адресою http. Завантажте поле порожнім, щоб завантажити зображення за промовчанням

mytvlogo

Filename4.png or http://server.com/image4.png

MyTVOnline логотип програми в Лаунчері 340 x 180 пікселів Підтримуються зображення з Інтернету за адресою http. Завантажте поле порожнім, щоб завантажити зображення за промовчанням

timezone

Europe/Kiev

Часовий пояс. Детально дивіться файл Language_TimeZone.xlsx

syspin

1234

Пароль для виходу з режиму інсталятора. Ввести пароль необхідно в меню "Система".

market

0987654321

Предвстановлений користувальницький магазин програм Aptoide. Попередньо відвідайте www.aptoide.com та створіть свій магазин додатків. Залишіть поле порожнім якщо не використовується

lockdownlevel

1

0: резерв 1: Режим інсталятора (Installer/OP mode) 2: резерв * Дивіться додаток A з докладним описом

popup_color

dark gray

Колір системних спливаючих вікон: grey, dark gray, bright gray, blue, green violet, brown

playstore

1

0: Приховати Play market та заборону встановлення APK з USB 1: Відображати Play market і дозволити встановлення APK з USB (доступно у версіях ПЗ v2.8.x і вище)

 

    Послідовність дій з переведення приставки в "Режим установника":

 • Розпакуйте архів “molcfg.zip”
 • Відкрийте конфігураційний файл “iptvconfig.xml” за допомогою будь-якого текстового редактора та встановіть налаштування на свій розсуд. (Опис опцій наводиться в таблиці вище).
 • У папці “Image” знаходяться зображення, які можна змінити, і вони будуть встановлені в меню приставки.
 • Скопіюйте папку “molcfg” на USB Flash накопичувач та підключіть до приставки.
 • На екрані з'явиться діалог із пропозицією встановити налаштування. Необхідно вибрати ТАК та натиснути ОК.

 

    Після перезавантаження будуть прийняті нові налаштування включаючи фонові зображення та логотипи.

 

    Це стосується і програми MyTVOnline.

 

    Для виходу з "Режим установника" необхідно набрати пароль системи в МЕНЮ >> Налаштування >> Система. Пароль системи це параметр syspin, заданий у конфігураційному файлі iptvconfig.xml.

 

    Архів "A5.Installer.Mode.v2.5.zip" з прикладами файлів налаштування "Режиму установника" та файлом "Language_TimeZone.xlsx" (доступні мови та часові пояси) можна завантажити у розділі файлів цього сайту.

 

 

    Openbox® A5 - дивись IPTV на повну!

 

 

Openbox AS4K Lite/ CI Lite
Openbox AS4K 2X
Openbox AS4K+/ AS4K CI/ AS4K CI Pro+
Openbox AS2 HD
Openbox A4 Pro/ A4 Lite
Openbox Homatics Box Q
Openbox Homatics Box R
Openbox A6 Ultra HD
Openbox A7 Ultra HD
Openbox A8 Ultra HD
Openbox A9 Ultra HD
Openbox Formuler F4 Turbo
Openbox S3 Mini II
Openbox S3 Micro HD
Openbox S3 CI II
Openbox T2-06/ T2-06 Mini
Openbox T2-07
> Зняті з виробництва
Версія для друкуВерсія для друку
Copyright ® Satellite Systems
Created by Rey
Перейти на главную Поиск по сайту Лучшие спутниковые ресиверы