OPENBOX.ua

Openbox® DVB-T2 - USB адаптер


   ТБ приставки Openbox® вміють дуже багато, а недавно вони навчилися приймати DVB-T2 сигнал. Для цього необхідно придбати адаптер Openbox® USB - DVB-T2 і підключити антену.

 

   Таким чином приставки, призначені для прийому супутникового сигналу (Openbox® AS4K, S3 Mini, S3 CI, S3 Micro) та приставки IPTV (Openbox® A4, A6, A7) отримують можливість повноцінно приймати ефірний сигнал

   Спочатку адаптери Openbox® USB - DVB-T2 були білого кольору і поставлялися у невеликих картонних коробочках.

   Починаючи з 2020 року всі адаптери мають чорний колір і передбачено два типи постачання: "Bulk" - один лише адаптер і "Retail" - картонна упаковка в якій також є невелика ефірна антена.

 

   Розмір адаптера співмірний з USB-флешкою, є ковпачок для захисту контактів роз'єму USB.

   На вигляд невеликий адаптер має досить серйозну схемотехніку. Тут не економили на стабілізаторах живлення та комплектуючих, якість виробництва так само на висоті.

 

   Openbox® USB - DVB-T2 зібраний на чудовій елементній базі від компаній Silicon Labs та Conexant (CYPRESS).

 

   Цифровий DVB-T2 /T /C демодулятор Silicon Labs Si2168 забезпечує чудову якість прийому навіть при слабкому сигналі, а за стабільну та швидку роботу пристрою відповідає мікроконтролер Conexant (CYPRESS) CY7C68013A .

 

   Підключаємо адаптер до приставки Openbox® AS4K, вже до нього під'єднуємо кабель від ефірної антени.

 

   У меню приставки з'явиться новий розділ: пошук ефірних каналів.

 

   Ефірні канали зручно розмістяться у відповідному розділі в основному списку. Їх можна додавати до лідерів, редагувати і тп.

 

   Аналогічно працюють такі функції PVR як Запис та Тайм-Шифт. Можливий одночасний запис до трьох каналів із супутника та ефіру (DVB-T2).

 

 Работает на «Битрикс: Управление сайтом» © «Битрикс», 2001-2006