OPENBOX.ua

Openbox® Prismcube Ruby - робота з XBMC


 

    Достатньо важко двома словами пояснити що таке XBMC, простіше перерахувати його переваги:

 

    Зараз типова швидкість підключення до мережі Internet обчислюється десятками мегабіт. Це дало зелену дорогу IPTV мовленню ТВ-каналів через мережу (технологія OTT) та появі величезної кількості різних відеосервісів.

 

    Для доступу до цих сервісів можна використовувати комп'ютер. Але дивитися ТБ на комп'ютері - це далеко не найзручніше рішення і тут на допомогу приходить XBMC на приставці Openbox® Prismcube Ruby!

 

    Програми для XBMC називаються "доповненнями" або "add-ons". Зберігаються вони, зазвичай, у мережі Internet на спеціальних серверах (репозиторіях).

 

    Незважаючи на такі складні слова, процес встановлення програм надзвичайно простий. На наступному відео показано встановлення доповнення YouTube та його роботу.

 

    Деякі доповнення недоступні на основному репозиторії prismcube.com, їх можна скачати на комп'ютері і встановити за допомогою звичайної "флешки".

 

Для прикладу, завантажуємо доповнення на комп'ютері по посилання і копіюємо в кореневу директорію на "флешку".

 

    Після цього підключаємо флеш-накопичувач до ресивера Openbox® Prismcube Ruby, на якому потрібно зробити ряд нескладних маніпуляцій.

    На відео показана установка з "флешки" і робота доповнення "MEGOGO.net - онлайн кінотеатр".

 

 

    XBMC - відкритий проект, кожен бажаючий може створити свою програму. Openbox® та дистриб'ютори обладнання з торговою маркою Openbox® не несуть відповідальності за наданий контент творцями додатків XBMC, а також наявність або відсутність ліцензії на його надання.

 

 

Перейти в "Огляд Openbox® Prismcube Ruby"

або "Функція AirPlay на Openbox® Prismcube Ruby"

 

 Работает на «Битрикс: Управление сайтом» © «Битрикс», 2001-2006