OPENBOX.ua

Огляд мультимедійного програвача Openbox® M2


    Цифрові стандарти з'явилися з комп'ютерного світу, і немає нічого дивного, що формати фотографії JPEG, музики MP3 та відео MPEG2/4 в першу чергу почав підтримувати саме персональний комп'ютер, який зараз є вдома практично у кожній родині. Майже з моменту їх появи, комп'ютер чудово дозволяв відтворювати та обробляти ці дані.

    Для більш комфортного відтворення всіх цих цифрових форматів придумали спеціальні бездротові клавіатури та мишки, можливість підключення до телевізора (що спочатку має велику діагональ екрану) та багато іншого. На жаль, навіть з усіма цими покращеннями, персональний комп'ютер не можна назвати повноцінним побутовим пристроєм для комфортного перегляду фільмів або прослуховування музики.

    Для комфортного відтворення цифрової музики, фото та фільмів ідеально підходять мультимедійні плеєри "OPENBOX"®. Тільки плеєри "OPENBOX"® дозволять повною мірою насолодитися якісним звуком та чудовим зображенням на великому екрані домашнього кінотеатру!

    Плеєр OPENBOX® М2 має мінімально можливі розміри, що позначилося і на розмірах упаковки з усією комплектацією. Такий плеєр завжди можна взяти із собою у відпустку чи відрядження, адже підключити його можна до будь-якого ТБ.

    Пульт ДК також має нестандартні розміри, але його можна вважати цілком комфортним.

    Якість виготовлення плеєра, а також використовуваних матеріалів на дуже високому рівні.

    З плеєром OPENBOX® М2 передбачено використання двох типів накопичувачів: SD карт пам'яті (в основному використовуються у фотоапаратах), а також USB (маса пристроїв від флешок до жорстких дисків).

    Для підключення до сучасних ТБ є цифровий вихід HDMI, а про всяк випадок є спеціальний кабелек з виходами типу RCA (тюльпани).

 

 Работает на «Битрикс: Управление сайтом» © «Битрикс», 2001-2006