OPENBOX.ua

Тестування - Openbox F-500FTA


    При першому включенні, ресивер Openbox® F-500 FTA ставить питання про ваші мовні уподобання. Тут можна вибрати одну з 4-х мов, якою Ви далі спілкуватиметеся з ресивером. Варто відзначити наявність якісного перекладу меню російською, українською, німецькою та англійською мовами.

    Тепер ми потрапляємо в головне меню ресивера, де в розділі "Установка" необхідно провести налаштування антенного господарства та пошук каналів.  

    На відміну від інших апаратів, тут поєднані опції вибору необхідних супутників, налаштування LNB і DISEqC (включаючи поворотні системи). Завдяки цьому всі необхідні дії можна виконати максимально швидко, без необхідності переходу до інших розділів меню.

 

     Пошук каналів Openbox® F-500 FTA виконує дуже швидко, особливо це помітно на транспондерах із низькою швидкістю потоку. Подібною спринтерською швидкістю ресивер завдячує новому вхідному блоку виробництва компанії Sharp на чіпсеті STV0288. Тим, хто знайомий з нашим ресивером Openbox X-810 у розділі "Пошук каналів" побачить знайому синю кнопку "Сліпий пошук". Але це одна з найважливіших функцій ресивера Openbox® F-500 FTA, яка вигідно відрізняє його серед конкурентів.

     У розділі "Пошук каналів", серед інших, досить непомітно розташована підказка на синю кнопку "Сліпий пошук". Адже це одна з найважливіших функцій ресивера Openbox X-810, яка вигідно відрізняє його серед конкурентів.

    Суть режиму "Сліпого пошуку" зводиться до завдання початкової та кінцевої частоти, в межах яких, ресивер буде шукати сигнал із супутника. Додатково задається поляризація та мінімальна швидкість потоку.

     На відміну від інших ресиверів з режимом "Сліпого пошуку", у Openbox® F-500 FTA крок перебору частоти розраховується автоматично за спеціальним алгоритмом. Завдяки цьому, на операцію "Сліпого пошуку" витрачається мінімальний необхідний час, за якого можна гарантувати відсутність пропущених транспондерів, та найбільш коректне сканування каналів.

    Необхідно відзначити, що при установці нижчих швидкостей потоку в режимі "Сліпого пошуку" може знадобитися набагато більше часу. Зменшення мінімальної швидкості транспондера на кожне наступне значення збільшує час пошуку приблизно 2 рази. Також варто враховувати той факт, що у списку знайдених транспондерів виводяться цифри, отримані в результаті вимірювання параметрів самим чіпом STV0288 вхідного блоку Sharp. А ці дані, зважаючи на похибки, можуть несуттєво відрізнятися від заявлених. Наприклад, у нашому експерименті було знайдено транспондер 11543Н 2935, а насправді це транспондер 11542Н 2935.

    Новий вхідний блок, побудований на чіпі STV0288, справляється не тільки з низькими швидкостями, а також чудово працює з гранично високими.

     Необхідно відзначити, що при установці нижчих швидкостей потоку в режимі "Сліпого пошуку" може знадобитися набагато більше часу. Зменшення мінімальної швидкості транспондера на кожне наступне значення збільшує час пошуку приблизно 2 рази.
     Також варто зважати на той факт, що в списку знайдених транспондерів виводяться цифри, отримані в результаті вимірювань параметрів самим чіпом Zarlink вхідного блоку Sharp. А ці дані, зважаючи на похибки, можуть несуттєво відрізнятися від заявлених. Наприклад, у нашому експерименті було знайдено транспондер 12246 V 27500, а насправді це транспондер 12245 V 27500.

     Як і в попередніх моделях, у ресивера Openbox® F-500 FTA є режим показу збільшеного індикатора сигналу, який ініціалізується натисканням кнопки «Signal» на пульті дистанційного керування, призначений для установників супутникових антен.

    У ресивері Openbox® F-500 FTA чудово реалізовані такі базові функції як ТВ-Гід (EPG) і Телетекст.

    

    Створення та редагування популярних списків каналів виконано максимально просто і зручно. За замовчуванням кращі листи мають англійські назви, але їх можна перейменовувати на кирилицю. Усього передбачено 12 популярних аркушів для ТБ каналів і 12 для радіоканалів. У кожному аркуші може бути до 500 каналів.

     Цифровий супутниковий ресивер Openbox F-500 FTA продовжує лінійку популярних апаратів бюджетного рівня. Він увібрав у себе всі напрацювання попередників і доповнив їх новими можливостями, завдяки чому претендує зайняти гідне місце на ринку. У Openbox® F-500 FTA чутливість вхідного блоку зроблена на рівні ресивера Openbox® F-300 FTA – однією з найкращих моделей FTA ресиверів, тим самим спростуючи твердження про погану чутливість ресіверів з режимом "Сліпого пошуку".

 

 Работает на «Битрикс: Управление сайтом» © «Битрикс», 2001-2006