OPENBOX.ua

Огляд приладу Openbox® SF-5


    На ринку доступна велика кількість професійних приладів, які готові допомогти у налаштуванні супутникової антени. Вони часто мають багатий запас функцій, визначають безліч характеристик сигналу і навіть вміють виводити зображення каналу, що приймається. Але в більшості випадків, з усього безлічі функцій цих потужних приладів, затребувані лише найголовніші - визначення рівня та якості сигналу заданого транспондера, за яким виконується налаштування антени. Крім цього, враховуючи розміри та вагу багатьох професійних вимірювальних пристроїв, їх важко назвати портативними та зручними в реальних умовах. Більш того, за величезний функціональний запас цих приладів зазвичай доводиться викласти досить круглу суму

    Проаналізувавши всі перелічені факти, почалися розробки простого приладу, позбавленого основних недоліків своїх старших побратимів. В результаті, на ринок виходить портативний прилад для налаштування супутникових антен Openbox SF-5.

    Незважаючи на простоту, прилад має у своєму арсеналі все необхідне для швидкої та якісної установки, а також можливість подальшого розширення функціоналу.