Поиск по сайту
Eng Укр Рус
 
Приставки
Прилади
Аксесуари
Купити
Файли
Події
Про нас
Головна / Приставки (STB) / Openbox CI-7200PVR...
Огляд Openbox® CI-7200PVR
Тестування
Робота по мережі
PVR Manager
FAQ
Версія для друкуВерсія для друку

Часті питання по ресиверах Openbox® CI-7x00PVR

 

 

 

ВІДЗНАКИ МІЖ МОДЕЛЯМИ OPENBOX® CI-7000PVR, CI-7200PVR&Nbsp;І CI-7200PVR+

     Майже рік тому наша компанія почала співпрацювати з певним об'єднанням розробників із Південної Кореї, які хотіли запропонувати на ринок супутникового ТБ новий продукт класу High-End. Розробки цього ресивера велися кращими корейськими інженерами протягом трьох років, і результат був представлений на ринок СНД у вигляді моделі Openbox® CI-7000PVR. Наша компанія займалася локалізацією цього продукту для продажу на ринку СНД, але під локалізацією мається на увазі не лише переклад меню та документації, а також оптимізація та доопрацювання багатьох функцій. Справа в тому, що на кожному ринку існує своя специфіка, зокрема, наш споживач є більш вимогливим до реалізації певних функцій, які на ринку Західної Європи взагалі можуть бути не затребувані. Зважаючи на складність і новизну виробу, знадобився значний час на доопрацювання багатьох реалізованих функцій і додавання нових.
     В даний час програмне забезпечення нової та старої моделі схоже, але нова модель має деякі переваги та доопрацювання в плані апаратної частини або заліза:

  • Наявність вбудованого картоприймача для смарт-карток умовного доступу
  • Збільшено обсяг пам'яті ОЗУ та ПЗУ
  • Класичний індикатор на передній панелі ресивера перетворився на буквений за допомогою кирилиці
  • Компонентний відеовихід PbPrY для підключення до сучасних плазмових та LCD екранів
  • Виправлено низку дрібних помилок

     Переваги нової моделі в плані апаратного забезпечення несуттєві, швидше за косметичні, важливіші зміни відбулися в програмній частині ресіверів.

     З осені 2007 року на ринок поставляється модель Openbox CI-7200PVR+, яка має кілька несуттєвих схемотехнічних змін, а також новий пульт ДК.

     Пульт ДУ ресіверів Openbox CI-7200PVR+ більш ергономічний та виконаний у чорному кольорі. Системи команд пультів сумісні, тобто. власники ресіверів Openbox CI-7200PVR можуть за бажання придбати та використовувати новий пульт.

 

ХАРАКТЕРНІ ВІДМІННОСТІ РЕСІВЕРІВ OPENBOX® CI-7х00PVR ВІД DREAMBOX І ІНШИХ

     При створенні ресиверів сімейства Openbox CI-7x00PVR одним з найголовніших критеріїв була зручність і зрозумілість для рядового користувача за наявності величезної кількості можливостей.
     Іншими словами, апарат замислювався як виріб, який несе в собі всі затребувані функції та можливості, але реалізовані зручніше і не потребують глибоких технічних знань від користувача. Саме цим не можуть похвалитися багато супутникових ресиверов класу open source від конкуруючих компаній.
     Ще одним важливим моментом, який вигідно виділяє ресивери Openbox® CI-7x00PVR є відмінна якість звуку та зображення, можливість підключення до різних систем, включаючи домашній кінотеатр та ін.

ОБНОВЛЕННЯ ПО РЕСИВЕРУ ЗА ДОПОМОГОЮ USB-FLASH НАКОПИЧУВАЧА

     Під ПО ресівера мається на увазі програмне забезпечення, що записується у внутрішню мікросхему Flash-пам'яті. Програмне забезпечення для ресіверів Openbox® CI-7x00PVR поставляється у вигляді одного або декількох файлів з розширенням *.img (наприклад app.OPENBOX_CI7200PVR_RELEASE.cramfs.img та app.sys.OPENBOX_CI7200PVR_DE )  

     Розробники передбачили дуже зручний спосіб оновлення програмного забезпечення ресивера за допомогою USB-Flash накопичувачів, коли навіть не потрібний комп'ютер. Крім USB-Flash накопичувачів, ресивер також сумісний з великою кількістю MP3-плеєрів, цифрових фотоапаратів і навіть мобільних телефонів!

     Послідовність оновлення наступна:

    1. На USB-Flash накопичувачі створити каталог "openbox", у ньому створити каталог "ci7200pvr" (для попередньої моделі каталог повинен називатися "ci7000pvr") і скопіювати в нього нову версію програмного забезпечення.
         Наприклад: \openbox\ci7200pvr\app.OPENBOX_CI7200PVR_RELEASE.cramfs.img 
         У деяких випадках нове програмне забезпечення йде у вигляді двох файлів, тоді обидва ці файли необхідно скопіювати в каталог "ci7200pvr"

         Всередині каталогу "openbox" можна ще створити папку "program", з якої автоматично встановляться програми, драйвер картоприймача та ін.

         Наприклад, для встановлення програми MFClient, яка необхідна для прийому потокового відео та перегляду фільмів з комп'ютера з комп'ютера, на USB-Flash накопичувачі має бути наступна структура каталогів:
               \openbox\program\mfclient\    - Тут знаходяться всі файли програми mfclient

        Необхідно врахувати, що всі назви каталогів повинні писатися маленькими літерами.

    2. Вставити USB-Flash накопичувач у USB порт на передній панелі ресивера
    3. При включенні ресивера утримувати кнопку кнопку мережі на передній панелі (для моделі CI-7000PVR - кнопка "Menu")
    4. Після появи напису "PUSH PVR" кнопку можна відпустити і просто спостерігати за процесом
    < span class="text">
    5. Стирання внутрішньої Flash-пам'яті (на індикаторі буде "ER2"..."ER15"..."ER85"...)
    6. Запис нової версії програмного забезпечення (на індикаторі буде "WR2"..."WR15"..."WR90"...)
    7. Якщо створювався каталог "program", то з нього копіюються файли (на індикаторі "COPYING", після завершення "end")
    8. Ресивер перезавантажується і готовий до роботи

     На USB-Flash накопичувачі може і не бути програмного забезпечення ресивера, а лише програми в каталозі \openbox\program\. Таким чином, виконавши описану вище послідовність, можна встановити необхідні програми ресивер.

     У процесі оновлення програмного забезпечення таким чином, завантажувач внутрішньої Flash-пам'яті не переписується, а це означає, що якщо процес був перерваний у будь-якому місці, то ресивер можна спробувати перешити повторно.

 

ОБНОВЛЕННЯ ПО РЕСІВЕРУ ЧЕРЕЗ КОМП'ЮТЕРНУ МЕРЕЖУ ETHERNET

      Процес оновлення програмного забезпечення утилітою PVRManager через мережу досить простий і не повинен викликати жодних складнощів. Після запуску утиліти PVRManager, з'явиться вікно вибору клієнта, де необхідно вибрати ресивер і натиснути "Connect". Також тут можна побачити мережеве ім'я ресивера, його IP-адресу та поточну версію ПЗ, яка знаходиться в ньому.

    Після цього повинен запуститися власне сам PVRManager, де потрібно натиснути кнопку "Upgrade".

    Тепер необхідно вибрати файл для завантаження в ресивер і натиснути кнопку Start. Після цього ресивер прийме нове програмне забезпечення, зробить очищення Flash і запис нової версії. По завершенні оновлення програмного забезпечення, ресивер повинен сам перезавантажитися і бути готовим до виконання команд.
    У деяких випадках програма йде у вигляді двох файлів (наприклад app.OPENBOX_CI7200PVR_RELEASE.cramfs.img та app. sys.OPENBOX_CI7200PVR_DEBUG.cramfs.img), тоді першим потрібно встановлювати файл app.OPENBOX_CI7200PVR_RELEASE.cramfs.img, а потім app.sys.OPENBOX_CI7200PVR.

     Вгорі вікна оновлення відображається дата поточної версії програмного забезпечення, яка знаходиться в ресивері. Дата відображається у дещо незвичному вигляді – спочатку рік, потім місяць та число місяця.

 

АВАРІЙНЕ ВІДНОВЛЕННЯ РЕСИВЕРУ ЗА ДОПОМОГОЮ USB-FLASH НАКОПИЧУВАЧА

     При деяких збоях і некоректних вимкнення живлення, ресивер може перестати працювати, тобто. не завантажуватись і не реагувати на команди пульта ДК. У цьому випадку найпростіший спосіб відновити структуру внутрішнього програмного забезпечення за допомогою USB-Flash накопичувача. Процес аварійного відновлення абсолютно не відрізняється від звичайного оновлення ПЗ ресивера за допомогою USB-Flash накопичувача (див. вище).

 

АВАРІЙНЕ ВІДНОВЛЕННЯ РЕСИВЕРУ ПО МЕРЕЖІ ETHERNET

     Якщо в процесі оновлення програмного забезпечення пропадало живлення мережі та ресивер став непрацездатним, то на цей випадок розробник передбачив режим Аварійного Відновлення Ресівера по Мережі. Для цього відразу після включення ресивера необхідно утримувати мережеву кнопку (для 7000-ї моделі - кнопка "MENU") на передній панелі до появи напис "PUSH PVR".
     Після цього має з'явитися напис "UPDATE" і ресивер утворить свою IP адресу побайтно. Наприклад, якщо послідовно висвітилися наступні цифри "IP 1 192", "IP 2 168", "IP 3 0", "IP 4 2", то означає IP адресу ресивера 192.168.0.2.

     Наступним етапом Аварійного Відновлення Ресивера по Мережі запускаємо PVR Manager і в віконці поруч із кнопкою "Connect" вводимо щойно побачену адресу. Його доводиться вводити вручну тому що в режимі Аварійного Відновлення Ресівера запускається лише невеликий модуль, який не надсилає широкомовні пакети по мережі, і тому PVR Manager сам не знаходить ресівера.
     Для завершення Аварійного Відновлення Ресивера по Мережі запускаємо Upgrade (п'ята кнопка PVR Manager) і вибираємо файл з програмним забезпеченням для завантаження в ресивер, після цього не забуваємо натиснути Start і дочекатися завершення процесу.

 

УСТАНОВКА ДОДАТКІВ У РЕСИВЕР

    Додатками вважаються програми, які встановлюються безпосередньо в сам ресивер, наприклад - драйвер картоприймача newcs, клієнт mfclient і т.п.

    Встановлені програми можна знайти натиснувши MENU >> Програми.

    Для запуску або зупинки програми, його необхідно виділити і натиснути кнопку ОК. Літера "R" у правій частині рядка говорить про те, що програма запущена.

    Щоб програма запускалася щоразу при включенні ресивера, її необхідно поставити в автозавантаження. Для цього виділяємо необхідну програму та натискаємо червону кнопку, у правій частині рядка має з'явитися напис "AutoStart".

    Встановлювати програми в ресивер можна трьома способами:

 

ПРИЙОМ ТРАНСПОНДЕРІВ З ВИСОКОЮ ШВИДКОСТЮ ПОТОКУ (позиції 80E, 53E...)

     За умовчанням ресивер не розрахований на високі швидкості потоку транспондерів, що приймаються. Для переведення вхідного ВЧ блоку в цей режим необхідно змінити опцію "Режим Тюнера" в режим "Швидкісні TP" . (MENU>>Системні Налаштування>>CI-інтерфейс)

     Змінивши цю опцію, необхідно вимкнути і включити ресивер з пульта дистанційного керування, після цього можна сканувати високошвидкісні транспондери.  Деякі CAM-модулі (наприклад Premium X-CAM) не працюють у режимі прийому високошвидкісних транспондерів. Для нормальної роботи цих CAM-модулів в ресивері необхідно встановити  режим "CAM-Сумісний".

    При прийомі транспондерів з високою швидкістю передачі даних необхідно враховувати ще одне обмеження ресіверів Openbox® CI-7x00PVR. Воно полягає в тому, що здійснювати запис можна тільки на першому тюнері ресивера. На другому тюнері можна лише переглядати канали високошвидкісних транспондерів або записувати їх у режимі Тайм-Шифт, це апаратне обмеження архітектури ресіверів Openbox CI-7x00PVR.

 

ЧИ МОЖЕ РЕСИВЕР ПРИЙМАТИ HDTV?

     Ні, Openbox CI-7200PVR модель 2006-го року, і зараз доступний лише прийом декількох HDTV каналів, крім того потрібні нові TV або плазмові панелі, вартість яких досить висока. У майбутньому (3-4 роки), коли HDTV стане популярнішим, планується відповідна модель Openbox®

 

ЧИ МОЖНА РЕСИВЕР ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЛЯ СУПУТНИКОВОГО INTERNET?

     На даний момент немає, можливо таке ПЗ і з'явиться в майбутньому.

 

ЯК ВИЗНАЧИТИ ПОТОЧНУ ВЕРСІЮ ПО У РЕСИВЕРІ?

     Меню >> Системні Налаштування >> Налаштування Системи >> Системна Інформація >> Натиснути "ОК".  

     Деякі версії програмного забезпечення, які мають несуттєві відмінності, можуть маркуватися однаковими цифровими індексами. Тому для правильності ідентифікації необхідно враховувати також і дату версії.

 

КОЖНИЙ РАЗ ПРИ ВКЛЮЧЕННІ Вискакує ТАБЛИЧКА - НАВІЩО?

     Деякі програми можна поставити в автозавантаження, але існує ймовірність того, що програма працює погано і за включенням вішатиме ресивер, тобто. вийде ситуація коли ресивер непрацездатний. Щоб запобігти такій ситуації і зроблено запит на підтвердження автозавантаження.

 

ЧИ МОЖНА РЕДАКТУВАТИ ЗАПИСИ У ЗАКОДОВАНОМУ ВИГЛЯДІ?

    Можна, але при редагуванні (вирізка реклами тощо) відбувається багато частих звернень до CAM-модуля або картки умовного доступу і з'являється ймовірність їх підвисання , так що рекомендується попередньо розкодувати запис. Для цього необхідно позначити необхідні записи на декодування (натиснути блакитну кнопку пульта).
    Тепер, при наступному вимиканні, ресивер не перейде в режим Stand By, а почне розкодування записів (на індикаторі  >DECRYPT" та відсоток виконання завдання). Після цього запис можна редагувати та дивитися навіть без офіц. картки та CAMа, а також переписати на комп'ютер.

 

УСТАНОВКА ЖОРСТКОГО ДИСКУ В РЕСИВЕР

    Ресивер розрахований на жорсткі диски з інтерфейсом EIDE, розмір кеш-пам'яті та швидкість обертання особливого значення не мають. Більш важливими є показники тепловиділення та рівня шуму, що створюється диском при роботі.

    Компанією "САТ СИСТЕМС" встановлюються жорсткі диски будь-якої доступної ємності (за бажанням покупця), після чого апарати пломбуються.

    На численні прохання покупців, компанія "САТ СИСТЕМС" прийняла рішення представити на ринок бюджетну позицію ресивера Openbox CI-7200PVR без жорсткого диска. В основному ця пропозиція орієнтована на покупців, у яких вже є жорсткий диск, або планують придбати його пізніше.     . ® CI-7200PVR мало чим відрізняється від установки диска в персональний комп'ютер, але в обох випадках потрібні певні навички та опит. Якщо Ви не впевнені у своїх силах, то краще звернутися до допомоги фахівця, т.к. в іншому випадку можна втратити гарантію на ресивер або сам диск.

    Офіційно для установки в ресивери Openbox® CI-7200PVR рекомендовані жорсткі диски виробництва компанії Western Digital з інтерфейсом EIDE. У той же час, можлива стабільна робота з дисками інших виробників (Seagate, Samsung, Hitachi...), але вона не гарантована.

    У пакувальній тарі ресивера, що поставляється без жорсткого диска, має бути IDE кабель, чотири гвинти з гумовими амортизаторами та картоприймач (якщо ще не встановлений). Для початку необхідно відкрутити п'ять гвинтів, що кріплять верхню кришку ресивера і зняти її, трохи відсуваючи назад. Якщо картоприймач ще не встановлений в апараті, то на його місці повинна знаходитися технологічна заглушка, яку необхідно витягнути.

    Тепер потрібно акуратно встановити картоприймач у спеціальні пази до спрацьовування засувки. Шлейф кабелів картоприймача підключається до основної плати ресивера та має спеціальний ключ, який не дозволить встановити його неправильно.

    На цьому механічна установка картоприймача закінчена, а після встановлення жорсткого диска, потрібно інсталювати програмне забезпечення необхідне для роботи картоприймача.

    Щоб встановити жорсткий диск в ресивер, необхідно відкрутити чотири гвинти, що утримують кріплення зняти його. Тепер в металеве кріплення необхідно встановити чотири шайби, що амортизують, з гуми. 

    Після цього можна прикручувати жорсткий диск до кріплення. Занадто сильно затягувати гвинти у гумових амортизаторах немає необхідності, але зусилля має бути достатнім, щоб вони не розкрутилися.

    Для нормальної роботи жорстких дисків Western Digital в ресивері Openbox® CI-7200PVR необхідно зняти перемичку, що задає режим роботи диска на кабелі (Master, Slave. ..). 

    Тепер можна назад прикручувати металеве кріплення жорсткого диска в ресивер, тільки встановлювати його необхідно з максимальною обережністю, щоб не пошкодити компоненти плати. Залишилось зробити не так багато - підключити роз'єм живлення з чотирма кольоровими проводами і шлейф передачі даних. В обох випадках необхідно звертати увагу на спеціальні ключі, які дозволять правильно встановити кабель.

    Маханічна інсталяція завершена і зараз можна закручувати верхню кришку ресивера. 

     Якщо жорсткий диск використовувався раніше, то його перед встановленням бажано відформатувати (видалити всі розділи) у комп'ютері. Але якщо Ви цього не зробили, ресивер по включенню сам повинен видалити весь вміст і створити шість розділів ОС Linux.
    При першому включенні, на екранчику повинні з'явитися написи "MKFS PVR", "MKFS MP3", "MKFS JPG" і в кінці "MKFS END ", після чого ресивер повинен самостійно перезавантажитись і бути готовим до команд свого власника.

    Під час цього першого включення ресивер створює приблизно наступну розмітку диска: 

    Тепер у ресивері необхідно лише оновити ПЗ та встановити програми (при необхідності). Як це зробити, читайте в поточному FAQ.

 

СКІЛЬКИ ЗАЙМАЄ МІСЦЯ ОДИН ФІЛЬМ НА ДИСКУ?

    . для кожного каналу об'єм займаного місця записом буде трохи відрізнятися.
    У середньому 1 годину запису займає не більше 2 Гб місця на жорсткому диску. Виконавши нескладні обчислення, можна сказати, що на встановлений диск об'ємом 300 Гб можна записати майже тиждень безперервного відео! (150/24 = 6.25)

 

ЧИ МОЖНА ЗМІНИТИ КОЕФІЦІЄНТ СТРУМКУ ПРИ ЗАПИСУ?

    Ні, канал пишеться з тією якістю, з якою він мовиться з супутника. Занижуючи бітрейт потоку якість не покращиться, а на 300 Гб диск може поміститися до 150 годин відео так що включення цієї опції не має сенсу.

 

НЕ РЕГУЛЮЄТЬСЯ ГУЧНІСТЬ НА ОПТИЧНОМУ ВИХОДІ S/PDIF

    Все правильно і немає необхідності відправляти ресивер до сервісного центру. Гучність необхідно регулювати пультом від домашнього кінотеатру, але насправді це перевага, а чи не недолік. Справа в тому, що на оптичний вихід надходить сигнал без обробки, що гарантує оригінальну якість звуку, що передається з супутника. Регулювання рівня гучності на цифрових виходах зустрічається лише в апаратів низького цінового сегмента.

 

ЯК ЗМІНИТИ ФОНОВУ КАРТИНКУ ПРИ ПРОСЛУХУВАННІ РАДІОСТАНЦІЙ?

    Щоб встановити іншу фонову картинку, необхідно лише створити файл radio.jpg у програмі Adobe Phoshop або аналогічною, а потім скопіювати його в ресивер за допомогою утиліти PVR Manager.
    Предбачено копіювання файлу radio.jpg  з USB-Flash накопичувача через меню самого ресивера (MENU >> Фото Альбом >> Файлові Операції) або безпосередньо по мережі в папку " \\IP_адреса_ресивера\jpeg\", наприклад \\192.168.0.12\jpeg\.

    Файл radio.jpg повинен мати розміри 680х510 пікселів і не перевищувати 50Кб.

 

ВІДКЛЮЧЕННЯ СЕРВІСУ SAMBA

    Зараз набули поширення так звані "домашні (міські) мережі", що являють собою найпростіше об'єднання комп'ютерів у масштабах району або міста.
    Подібні мережі дозволяють обмінюватися файлами з друзями або сусідами, а також дають постійний доступ до Internet без урахування часу що є дуже зручним.

    Ресивери Openbox CI -7x00PVR спочатку розраховувалися на застосування в локальній мережі масштабу квартири чи будинку, де питання безпеки не враховуються. Тому доступ до всіх папок мережі дозволений за промовчанням всім користувачам.

     При підключенні Openbox CI-7x00PVR до "домашньої мережі" більшого масштабу існує ймовірність, що сусіди зможуть переглядати Ваші фотографії на ресівері, видалити дані з папки \program\ та ін. Для захисту можна застосовувати додаткові пристрої (маршрутизатори, firewall та ін.)

    Але можна зупинити сервіс Самба в ресівері, тим самим заборонити несанкціонований доступ до папок ресівера по мережі. В цьому випадку не потрібно купувати дорогий маршрутизатор (див. нижче).

     Качаємо архів sambastartstop.tar.gz з сайту www.openbox.ua та розпаковуємо його. Каталог sambastartstopscript разом із файлами samba_start та samba_stop з архіву потрібно скопіювати в папку \program\ ресивера за допомогою мережі Ethernet або USB-Flash накопичувача (див. .Вище). (Архів sambastartstop.tar.gz можна також встановити за допомогою PVRManager >> Game/Plugin . ..)
     Після цього заходимо до Menu >> Мультимедія/Ігри >> Програми >> sambastartstopscript, знаходимо там samba_stop і на ньому натискаємо червону кнопку. Тепер при кожному включенні ресивера цей сервіс буде зупинено, що збереже дані конфіденційними.

    При зупиненому сервісі Самба можна отримати дозвіл до каталогів з фотографіями/музикою/записами за допомогою PVRManager. Щоб обмежити цей доступ паролем, необхідно активувати відповідну опцію (Меню >> Користь Налаштування >> Меню Блокування >> Підключення PVRManager). У ресиверах OPENBOX CI-7x00PVR пароль за замовчуванням "0000" можна змінити в меню блокування.

 

ВІДКЛЮЧЕННЯ Широкомовних розсилок по мережі ETHERNET

     У деяких випадках, наприклад, при підключенні ресивера безпосередньо до великих мереж, широкомовні пакети (Broadcast) вважаються як комерційний трафік. У цій ситуації необхідна установка маршрутизатора, який обмежуватиме пакети.

class="text"">    А якщо маршрутизатор ще не придбаний, то можна відключити широкомовні розсилки ресивером. Для цього лише потрібно створити порожній файл з назвою stop_broadcast і скопіювати його в директорію \ program\config\ ресивера Виконати це можна як через мережу Ethernet, так і за допомогою USB-Flash накопичувача (див. вище).

 

ПРИ ВИМИКАННІ РЕСИВЕРА ПРОПАДАЄ ПРОХІД СИГНАЛУ ПО ВЧ-МОДУЛЯТОРУ< /a>

     В останніх версіях ПО додана опція вимкнення напруги +5В в режимі StandBy (живлення картоприймача, модулятора та ін.). За замовчуванням опцією задано вимикати +5В і при переході ресивера в режим StandBy, пропадає можливість дивитися ефірні канали на & nbsp; , підключених через ВЧ модулятор. Для вирішення проблеми необхідно зайти MENU>>Системні Налаштування>>Налаштування Системи>>StandBy5V (встановити в режим "Вкл").

 

ОЧИЩЕННЯ РЕСІВЕРА

     Зважаючи на складність програмного забезпечення ресивера, а також враховуючи той момент, що з новими версіями програмного забезпечення змінюється його структура, періодично потрібно "очищення". Цю операцію можна порівняти з інсталяцією Windows на комп'ютері.

     Існує 3 типи очищення ресіверів Openbox CI-7x00PVR:

  • Скинути заводські налаштування - бажано робити після кожного оновлення ПЗ, а саме після завантаження всіх файлів, що входять до архівної версії ПЗ. (MENU > Системні Налаштування > Налаштування Системи > Скидання Налаштувань). - При цьому типі очищення зберігаються всі встановлені програми, записи та вміст розділів MP3 і JPEG, необхідно лише заново зробити налаштування ресивера.  ;
  • Повне очищення жорсткого диска - створення всіх розділів заново. Необхідно робити з появою "збійних записів" та ін. (MENU > Системні Налаштування > Налаштування Системи > а далі натиснути FF, REW, PLAY, PAUSE, PLAY, INFO). - При цьому типі очищення видаляються всі встановлені програми, записи та вміст розділів MP3 і JPEG
  • Абсолютно повне очищення ресивера - необхідно робити при неадекватній поведінці ресівера. (Вимкнути ресивер 3 рази некоректно при запуску, а саме коли з'являється напис "welcome" (для моделі CI-7000PVR - "run" і гаснуть світлодіоди.) При четвертому увімкненні з'явиться меню з пропозицією видалити всі дані.Після цього необхідно виконати ще скидання в заводські настройки.) - При цьому типі очищення видаляються всі встановлені програми, налаштування,  записи та вміст розділів MP3 та JPEG.

 

ЩО ТАКЕ МУЛЬТИДЕКОДУВАННЯ ТА ВІДКЛАДНЕНЕ ДЕКОДУВАННЯ?

    Передачі, що транслюються з супутника, ресивер дозволяє записувати у вихідному закодованому вигляді або розкодувати їх на льоту, зберігаючи на жорсткий диск вже розкодований запис.
    У першому випадку, для подальших переглядів, потрібна офіційна карта доступу, а також необхідно враховувати, що закодований запис не можна переписати на комп'ютер.

    Мультидекодування має на увазі що всі записи ведуться вже у розкодованому вигляді. Як правило такий режим зручніший і рекомендується активувати опцію мультидекодування, але при записі без смарт-карти і в деяких інших випадках необхідно її вимикати.
    Дібратися до опції мультидекодування можна таким чином: Меню >> Системні Налаштування >> Налаштування Системи >> CI - Інтерфейс.

     Якщо опція мультидекодування відключена, то все одно є можливість виконати окремі записи з декодуванням. Для цього, при натисканні кнопки запису, в вікні, що з'явилося, необхідно включити опцію "Декодувати".

     Усі закодовані записи мають символ "$", щоб розкодувати їх, необхідно скористатися відкладеним декодуванням. Для цього виділяємо необхідні записи натиснувши синю кнопку пульта дистанційного керування, погоджуємося з додаванням запису в лист декодування.

     Тепер замість символу "$" запис позначений червоною точкою. Це означає, що при вимкненні ресивера (натискання кнопки POWER пульта дистанційного керування), він не вимкнеться, а почне декодувати всі помічені записи. Процес декодування починається з появи напису DECRYPT на передній панелі ресивера, а потім відображається відсоток виконання операції.

     Для відкладеного декодування можна встановити режим збереження або видалення оригінального закодованого запису (Меню >> Системні Настройки >> Налаштування Системи >> CI - Інтерфейс >> Відкладене Декодування >>

     Після завершення процесу відкладеного декодування записи можна переписувати на комп'ютер або дивитися без офіційної смарт-картки.

 

 

 

Останнє редагування 13.11.2007

 

 

 

Facebook Instagram Telegram

https://openboxshop.com.ua/ua/



Огляд Openbox® CI-7200PVR
Тестування
Робота по мережі
PVR Manager
FAQ
Версія для друкуВерсія для друку
Copyright ® Satellite Systems
Created by Rey
Перейти на главную Поиск по сайту Лучшие спутниковые ресиверы